dvr tv görüntü aktarma

dreamblue

Üye
slm arkadaşlar şimdi öncelikle bir sorunum var sizlerle paylaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim bir müşterimizde 1 makinasında 8 kanallı dvr kayıt cihazı var ekran ekran kartından 2 tane görüntü çıkışı alıyoruz bir tanesi masa üstündeki mönitöre giyor diğeri ise dvi dan tv ye çıkış yapıyor format atmadan önce bilgisayar ilk açıldıgında dvr kayıt programı tv de otomatik açılıyordu diger masa üstündeki monitör ise normal masa üstünü açıyordu yani monitörde yapılan işlemler tv ekranında gözükmüyordu formattan sonra görüntü ayarlarından tekrar eski haline alamadım...

dvr kayıt cihazının görüntüsünün ekranda direk acılması kulandığın client yazılımı ile alakalı ordan ayarını yapacaksın.bilgisayara cift monitör ayarınıda bilgsayardan tanımla hangi marka dvr cihazı kullandığını söylerseniz daha acıklamalı yardımcı olabiliriz..

spy 9408 kartım 8 çıkışlı daha önceki güvenlik kamera sistemini kuran kişi 1.monitörü masa üstü monitörü olarak seçmiş 2.monitör ise tv ye gidiyor masa üstü ekran çözünürlüdü 1600x1200 dü sanırım ama diğer tv nin çözünürlüğünü bir türlü tutturamadım :S

bilgisayardan Ekran kartından iki monitör için ayarla.bildiğim kadarıyla çözünürlük için tv diye secenek olması lazım.otomatik ayarlaması için.kart içinde cms3000 yazılımını kullanıyorsan eğer yazılımda hangi ekrana hangi görüntüyü vereceğini secebiliyorsun bunun için kullanma klavuzunu incelersen orda cok basit anlatmış

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri