Dvr kamera kayıtları

Halo16

Üye
Şİrketimizde kullandığımız kamera kayıtlarını Dvr programı ile bilgisayarda muhafaza ediyorduk 3 günlük kayıt alıyordu daha sonra bu üç günlük kayıt süresi az geldiğinden süreyi uzatmak istedik ve harici bir bellek ilave ettik ancak programa bunu tanıtığımızda ilk etapta herşey normal gibi oldu fakat zaman ilerledikçe harici bellek dolunca bilgisayar yine 3 günlük kayıta devam etmeye başladı harici belekteki görüntüleri silememektedir ben ise 1 aylık bir görüntü alsın dahasonraki görüntüleride ilk görüntüleri silip üzerine yazmasını istiyorum ne yapmam gerekir bilgisi olan varmı?

Şİrketimizde kullandığımız kamera kayıtlarını Dvr programı ile bilgisayarda muhafaza ediyorduk 3 günlük kayıt alıyordu daha sonra bu üç günlük kayıt süresi az geldiğinden süreyi uzatmak istedik ve harici bir bellek ilave ettik ancak programa bunu tanıtığımızda ilk etapta herşey normal gibi oldu fakat zaman ilerledikçe harici bellek dolunca bilgisayar yine 3 günlük kayıta devam etmeye başladı harici belekteki görüntüleri silememektedir ben ise 1 aylık bir görüntü alsın dahasonraki görüntüleride ilk görüntüleri silip üzerine yazmasını istiyorum ne yapmam gerekir bilgisi olan varmı?

DVR kayıt programına tanıtacağın tek hdd bölümünü baz alır diye düşünüyorum.
Sadece harici harddiski tanıtmayı dene bence..

Birde sürekli kayıt (continuous record) modunda ise Hareket halinde kayıt (Motion Record) olarak değiştirirseniz yalnızca hareket algıladığında kayıt yapacağından sürekli kayıt durumuna göre daha az yer kaplayacaktır..

Sn.Halo16,program ayarlarında,bellek dolduğunda en eski görüntünün üzerine devam etsin veya etmesin diye seçenek var.Kartın markası ne ise ona göre tedarikçiniz ile veya ditrübütör ile iletişime geçerek çözüm bulursunuz.

eger programdan uzerın yaz secenegi seciliyken bu hatayı verıyorsa hard diskte bır sorun olabılır

Forum istatistikleri

Konular
128,420
Kullanıcılar
450,337
Son üye
salehh
Geri