dsc programlama

mehmeth

Üye
arkadaşlar, pc 1555 panellini progralarken sorun yaşıyorum, panelin saatini ayarlarken *6, master şifre,1, saat kısmını girerken uzun bir biiip sesi geliyor, sonrasındaki işlemleri boşa yapıyorum, sistemi kontrol ettiğimde saat ayarlanmamış olarak gözüküyor,

başka bir sorum daha olacak, zon tanımlamalarında *8,5555,001,01 giriş beklemeye saygılı,04 koridor beklemeye saygılı,00,00 kulanılmayan zonlar# olarak yapıyorum ama doğru mu yapıyorum buradaki ifadeler nelerdir..yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

evet dogru yapiyorsun giris gecikmeli kolidora bakan pır da o4 yani saygili

arkadaşlar acilen bana dsc pc1555 rkz kullanım ve programlama kitapçığı lazım bunun dışında cihazı fabrika ayarlarına döndürmek için gerekli olan master yada kurulum şifresine ihtiyacım var.

sitemizden faydalanabilirsiniz
saygılar

arkadaşlar, pc 1555 panellini progralarken sorun yaşıyorum, panelin saatini ayarlarken *6, master şifre,1, saat kısmını girerken uzun bir biiip sesi geliyor, sonrasındaki işlemleri boşa yapıyorum, sistemi kontrol ettiğimde saat ayarlanmamış olarak gözüküyor,

başka bir sorum daha olacak, zon tanımlamalarında *8,5555,001,01 giriş beklemeye saygılı,04 koridor beklemeye saygılı,00,00 kulanılmayan zonlar# olarak yapıyorum ama doğru mu yapıyorum buradaki ifadeler nelerdir..yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
dsc 1616 panelde saat ayarma *6 Master Şifre 1 SS DD GG AA YY olarak yapılmaktadır

sistemi resetlemek için tum bağlantıları sokun enerjısını kesıp pgm ıle zon1 arasına kopru atın sonra enerjıyı ya trafodan yada akusunden verın on sanıye bekleyın ve enerjıyı kesın sıstem resetlenmıştır saygılarımla kolay gelsın

programsal reset için *8 5555 999 5555 999 tuşlanır panel tepki verip tuş takımından ses gelene kadar beklenir.işe yaramadığı taktirde jek_murat arkadaşın yazdığı donanımsal reseti uygulayabilirsiniz. kolay gelsin

cihazın default degeri hat sonu direnclidir.5.6k direnc kullanmayı unutmus olmayasınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri