Doğruysa yaşadık!

TEDBİR MÜMİNİN GİYSİSİDİR! dostum;)

kesinlikle katılıyorum hazırlıklı olmak lazım...

arkadaşlar kusura bakmayın bu haberi siz din muhabbeti yapasınız diye koymadık buraya...

arkadaşlar kusura bakmayın bu haberi siz din muhabbeti yapasınız diye koymadık buraya...

facebook kaldırılsın mı adı altında açılan başlıkta verdiğiniz ve verilen tepkiler siyasal konuşma olmuyo da neden bunu dini bir konuşma olarak algılıyosun anlamıyorum..rumuzu çok önemli deil ama üyelerden birisi insan vücudunda bulunan bir organı ALENEN,ayan beyan kendi yorumlarına katarken gayet normal;ben böyle bir yorum yaparken neden anormal görülüyo.dini bir konuşma yoktur saygılar...;)

hoca camide, okulda dinden bahsetme, şurda sinden konuşma burda bahsetme.. kusura bakma arkadaşım benim yaşantımı şekillendiren şey dindir islamdır bana kalsa her söze Allahın adıyla başlamak isterim. buna da kimse karışamaz bunun adı laikliktir

trabzon antalya mardini aladıkda neden istanbul hani deprem merkezine uzak olacaktı. buda çelişki değilmi?
------------------
trabzon antalya mardini anladıkda neden istanbul hani deprem merkezine uzak olacaktı. buda çelişki değilmi?

Son düzenleme:
adamlar böyle bir şey üretse bile hayata geçirmezler bence

Forum istatistikleri

Konular
128,464
Kullanıcılar
450,405
Son üye
kesik038

Yeni konular

Geri