Dikkat tehlike var!

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Taşınabilir güç kaynağı bomba gibi patladı!

Kalbine ve vücudunun değişik bölgelerine saplanan parçalar nedeniyle ağır yaralanan Akgün, yakınları tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Taşınabilir güç kaynağı bomba gibi patladı!Uşak'ta bir kişi, doldurmak için prize taktığı taşınabilir güç kaynağının patlaması sonucu ağır yaralandı. Kalbinden ve kafasından yaralan ve 3 gün yoğun bakımda kalan kişi, ameliyatla sağlığına kavuştu.

Kaynak: msn

Evet,sn.by lent cep telefonu veya laptoplarda kullanılan lityum bazlı (li-po,li-ion gibi) bataryalarla çalıştığından ayni tehlike bunlarda da mevcuttur. Bu patlamayla bu tehlike tam tescillenmiş de oldu! Rabbim daha beterlerinden veya tüm talihsiz kazalardan hepimizi sürekli de korusun inşAllah diyelim.Kolay gelsin.

kalitesiz şarj ve bataryalar tehlikeli doğru markayı bulursan güvenli de bunların kalitelisi kim?

kalitesiz şarj ve bataryalar tehlikeli doğru markayı bulursan güvenli de bunların kalitelisi kim?
Kaliteliside aynı b*k !
Thermal tarayıcılı taşınabilir batarya neden üretmiyorlar ?
Ben bu telefonları kullanıyorum :

Nokia-1208-3.jpg

41oMDzmPF-L.jpg

Nokia 3 gün, Samsung bir hafta gidiyor.
Nasıl çalıştığını bilmeden adamlar akıllı telefon kullanıyor. Akıllı telefon kullanmakla akıllı olamazsın. Anca salak (tabir için özür dilerim) olursun.
Emmiye acil şifa dilerim de aklıma şu soru geliyor: "Emmi kaç tane şirketin var ? Sıçarkende mail atıyon mu emmi ?"
Ayrıca bir akıllı telefona kaç kilo domata veriyok ?

Bir gün oturdum düşündüm , "bende akıllı telefon yapayım, nasıl olsa her türlü malzemem var !". Sonra aklıma geldi "Hayat benim hayatım ve hiçkimse buna bulaşamaz/ulaşamaz !". Hani mahremiyet ? Kendi çocukları bile anne ve babalarını facetak, zart, zurt servislerinde listesine eklemiyor ama aynı evde yaşıyorlar. Ahahahahah ! Sevsinler sizin iletişim özgürlüğünüzü !

Faturasız almış ve resmi yoldan da başvuracağı yer yokmuş hata üstüne hata!

Kaliteliside aynı b*k !
Thermal tarayıcılı taşınabilir batarya neden üretmiyorlar ?
Ben bu telefonları kullanıyorum :

Nokia-1208-3.jpg

41oMDzmPF-L.jpg

Nokia 3 gün, Samsung bir hafta gidiyor.
Nasıl çalıştığını bilmeden adamlar akıllı telefon kullanıyor. Akıllı telefon kullanmakla akıllı olamazsın. Anca salak (tabir için özür dilerim) olursun.
Emmiye acil şifa dilerim de aklıma şu soru geliyor: "Emmi kaç tane şirketin var ? Sıçarkende mail atıyon mu emmi ?"
Ayrıca bir akıllı telefona kaç kilo domata veriyok ?

Bir gün oturdum düşündüm , "bende akıllı telefon yapayım, nasıl olsa her türlü malzemem var !". Sonra aklıma geldi "Hayat benim hayatım ve hiçkimse buna bulaşamaz/ulaşamaz !". Hani mahremiyet ? Kendi çocukları bile anne ve babalarını facetak, zart, zurt servislerinde listesine eklemiyor ama aynı evde yaşıyorlar. Ahahahahah ! Sevsinler sizin iletişim özgürlüğünüzü !
powerbank'ta solo iyi birde duracell iyi telde samsung iyi bende gt-s5360 var şarj güvenli şarj cihazlarında T-Tect iyi bende 5v 700mA var.

Benzer şekilde e-sigaranın da patladığı geçen hafta haberlerde geçti!

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri