Diğer sitelere giriyorum google ye giremiyorum

elektrofizikci

Usta Üye
Arkadaşlar merhaba.

İlginç bir durumla karşı karşıyayım.

Normal sitelere girebiliyorum ama google de arama yaptıramıyorum. o yüzden araştırma yapamadığım için buraya yazdım hemen.

Önce nete hiç giremediğimi , şimdi de sadece google de problem olduğunu gördüm. büyük ihtimal virüs ama, esed ile tarattım kaç kez hala aynı...

acilinden tecrübelerinizi bekliyorum....

araçlar internet seçenekleri'deki google yazdığın yer sönükmü

değil..normal yani... ya ilk tıklayınca açılıyor anasayfa, arama yaptıramıyorum... google de ara butonu sönük

tarayıcı ile sorunun olabilir diğer arama motorlarını denedinmi mozilla. crohome, gibi normal ie8 çabuk aptallaşıyor şahsen ben asla ie8 yerleşik arama motorunu asla kullanmam eğer dediğim diğer arama motorlarındada varsa bu sorun hack'dir virüs proğramı bulamaz genelde, hijakthis proğramı hack kaldırır veya tarayıcıyı kaldır kayıt defteri ve proğram filesden de temizle yenisini kur sonuç alamazsan yaz çareler tükenmez

büyük ihtimal casus reklam yazılımı girdi. hijaktis i yükledim de pek bişey anlamadım... anasayfa virüsüymüş sanırsam. yandex geldi aklıma ondan aramayapıyorum şimdi

tahmin edersek arama motoru hack'li hijackthis ile taratınca kutucukların işaretini koy fixcet diyorsun tamam yada mozilla18 yükle güle güle kullan ben yandex'den hiç hoşanmadımda onun için aklıma gememiştir:p:eek:

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,230
Son üye
sercankars

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri