delta c2000 asırı yuk cekıyor ne yapabılırım

deltanın kendi form sayfasında sorununa yardımcı olacaklarını tahmin ediyorum nette aratırsan bulursun fast.com

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sürücü kataloğunu inceledim 480 küsür sayfa ; detay detay detay :) Aşırı akım modu olarak sadece normal ve heavy modu var ; ayrıca 12 Amperlik bir delta sürücü modeli bulunmuyor ; bu işte bir anormallik var ; ayrıca frekans rampa sürelerinin ( artma ve azalma ) çok kısa seçilmesi sonucu sürücünün aşırı akım hatası vereceğine dair bir bilgi okudum SİEMENS MM serisi sürücü kataloglarında.....
Ekli dosyayı görüntüle 12435 Şu da güzel bir not........

tek sorun ınverter 46 hz den assagı ındıgı anda 12.30 amper cekıyor bu 0.30 amperı dusurmem lazım motor devamlı dur kalk yapmıyor orgu makınasında kullanılıyor bı calıstıgı anda en az 6 saat calısıyor kalkıs suresı etkıleyecegını sanmıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri