Değişiklik

Yapılan değişilklikten memnun musunuz?

• Evet, yeni düzen çok güzel olmuş.

Oy: 25 62.5%
  • Hayır, hiç memnun değilim ve bir an önce eski düzenin gelmesini istiyorum.

Oy: 15 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
Birde şu profil bilgilerinin yanındaki tecrübe puanı, rep puanı, rep derecesi gibi bilgileri merak ettim. Yöneticilerimiz açıklarsa sevinirim. Gerçi çok önemli değil ama merak işte.

Evet bende merak ettim açıklanırsa sevinirim

sayın üyeler

altyapı ile ilgili düzenlemeler devam etmekte olup, her geçen gün sorunlar çözülmektedir. inanın sabahlara kadar bu düzenlemelerle uğraşan arkadaşlarımız var. tecrübe puanı silnip rep puanı geçerli olacak önceki altyapıdaki gibi olacak.

VB iyi de ben neden mesajlarımı editleyemiyorum:S

Sn arucard

* Mesajınızı yazdıktan sonra, belirli bir süre içinde mesajınızı değiştirebilirsiniz. Daha sonrasında müdahale edemezsiniz.

Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir Arama kriteri (Aranacak Kleime) vererek tekrar deneyin.

Mod arkadaşlar kusura bakmasın ve yanlış da anlamasınlar.
Yeni bir konu açıp forumu gereksiz yere doldurmak yerine buraya yazmayı daha uygun gördüm.
Yukarıya kopyaladığım arama sonucu ilanında imla hatası vardır.Müsait olduğunuz zamanda düzeltirseniz türkçemiz adına sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir Arama kriteri (Aranacak Kleime) vererek tekrar deneyin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,259
Son üye
Samet00

Yeni konular

Geri