Dailux Plug in hakkında Yardım

nepa

Üye
Arkadaşlar Dialux te hangi markaya bakarsam bakayım normal bildiğimiz tasarruflu ampul plug-in bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Sadece philips te buldum onuda yükledim ama seçiyorul transfer to dialux diyorum bana habire lütfen bir armatür seçin diyor deli oldum ya seçili olduğu halde transfer yapmıyor yardım edin ltfen

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Tasarruflu ampul kullanma ihtiyacı duymamıştım ama kullanmak mümkün tabiki. Öncelikle bilgisayarınıza lamp plug-in indirmeli ve kurmalısınız. Sonra kullanacağınız armatürü seçip ampul tipini değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki linkte Osram lamp plug-in dosyası ve ampul değişikliğinin nasıl yapılacağı bilgisi bulunuyor.

DIALux and RELUX | Tools | OSRAM

Tasarruflu ampul kullanma ihtiyacı duymamıştım ama kullanmak mümkün tabiki. Öncelikle bilgisayarınıza lamp plug-in indirmeli ve kurmalısınız. Sonra kullanacağınız armatürü seçip ampul tipini değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki linkte Osram lamp plug-in dosyası ve ampul değişikliğinin nasıl yapılacağı bilgisi bulunuyor.

DIALux and RELUX | Tools | OSRAM

kardeşim denedim ama yapamadım linkteki armatür için dediğin şeyi nasıl yapacaz

OSRAM DULUX PRO CIRCOLUX | OSRAM DULUX PRO | OSRAM

Ben denedim bir sorun çıkmadı. Adım adım anlatayım:
1. OSRAM DIALux Lampen PlugIn - Software version 2011-12-19 (120.8 MB) isimli dosyayı indir ve kur.
2. Hesap yapacağın Dialux projesini oluştur/veya aç ve kullanacağın armatürü seç.
3. Kullanılan ışıklıklar bölümünden hesap yapacağın armatürün teknik özelliklerini aç.
4. Lambalar bölümünün sağ tarafında bulunan ... kutusuna ve ardından Osram lamp catalogue kutusuna tıkla.
5. Açılan pencereden kullanmak istediğin lambayı seç ve sağ tarafta bulunan Dialux kutusuna tıkla. Lambanın eklendiğine dair bir uyarı mesajı çıkacaktır. Bu mesajı kapatıp, Osram kataloğundan çık.
6. Lambalar bölümünden eklediğin lambayı seç.

Bu işlemlerin ardından eklediğin yeni lamba ile hesap yapabilirsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri