CPM1A Program Aktarım Sorunu

Merhaba,

CPM1A bir ünitem var. İçerisine daha önce bir program aktarmıştım fakat aynı işlemi şimdi yapamıyorum.

Bilgisayarımdaki herhangi bir programı içerisine atmak istediğimde "The program is protected!" uyarısını veriyor.

Bu konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Programda şifre koruması var bu yüzden plc ye program yükleyemiyorsun.şifreyi biliyorsun şifreyi girerek programa bağlanmalısın.Eğer şifreyi bilmiyorsan şifreyi kırmalısın.Şifre kırma programı forumda var.

Şifreyi bilmiyorum, ama ben içine yeni bir program atmak istiyorum yine koruma hatası veriyor.

Şifre kırma programını bi' bakayım.

Teşekkür ederim.

Şifreyi bilmiyorum, ama ben içine yeni bir program atmak istiyorum yine koruma hatası veriyor.

Şifre kırma programını bi' bakayım.

Teşekkür ederim.

Plc içindeki programı şifresini kırıp silmeden yeni programı yükleyemezsin.Programın en başında FUN49'da dört basamaklı bir sayı ile şifre yazılıdır.

aynı hatayı bendede veriyor ama şifreyi nereye girmemiz gerek?

Plc içindeki programı şifresini kırıp silmeden yeni programı yükleyemezsin.Programın en başında FUN49'da dört basamaklı bir sayı ile şifre yazılıdır.

Evet, öye imiş. Program şifresini kırıp istediğim düzenlemeyi yaptım.

Çok teşekkür ederim.

aynı hatayı bendede veriyor ama şifreyi nereye girmemiz gerek?

SYSWIN kullanıyorum ben, o şekilde tarif edeyim.

Online segmesinde protect var, protect'i tıklayıp oradan da release yani çöz konumuna getirirseniz şifreyi size sorar doğru girerseniz programı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şifreyi bilmiyorsanız bu programla kırabilirsiniz.

slm
önccelikle

arkadaşlar pardon omron ile plc ye baslamk istyrum çalıştıgım fırmaya bu konuda plc ve bununla ılgılı arabırım baglantı kablolarını aldırmak ıstyrum ama konuda bı bılgım yok program aktarım vb kablo vesaire bana yardımı olabılırmısınız.şimdiden yardımlarınızdan öturu cok tesekkur ederi...

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,191
Son üye
bilalcinar

Yeni konular

Geri