citect te cicode yazmak

citect te cicode yazmayı yani cicode editörü kullanmayı bilen arkadaşlar var mı?Cicode editörde yazma dili nedir ve nasıl yazılır?:confused:

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
citect te cicode yazmayı yani cicode editörü kullanmayı bilen arkadaşlar var mı?Cicode editörde yazma dili nedir ve nasıl yazılır?:confused:

Adı üzerinde Cicode. Yani C ile, ancak ufak tefek farklılıkları bulunmaktadır. Bunula ilgili yardımı help dosyaları üzerinde bulabiliyorsunuz.

Yapmak istediğin işe odaklanıp yardım dosyalarındaki örneklere bakmanı öneririm. Yapmak istediğin iş örneklerde kesin vardır. Başka bir çaresi yok. Basic' e benzer bir notasyonu vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Teşekkürler arkadaşlar.Ben öğrendim BASİC dili ile yazılıyormuş C değil.CeyhanII dediğini yapıcam eğer bi sorunla karşılaşırsam tekrar yazarım size.oky 60 senden de dökümanları bekliyorum teşekkürler.

Teşekkürler arkadaşlar.Ben öğrendim BASİC dili ile yazılıyormuş C değil.CeyhanII dediğini yapıcam eğer bi sorunla karşılaşırsam tekrar yazarım size.oky 60 senden de dökümanları bekliyorum teşekkürler.

Cicode klasörü içerine yazdıkların C, CitectVBA içerisine yazdıklarınız Visual Basic tir.

bende bi ingilizce cicode dökümanı var isteyene yollayabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,132
Son üye
probey313

Yeni konular

Geri