Cd takamiyorum. Kapak açılmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@yolgezer74 , yukarıdaki alkış sadece @aslan93 için değildi
2m3frde.gif

Neyse ..aşağıdaki de sana :

2md421d.gif

Hayır tabii canım , şerle işimiz olmaz.

Öncelikle ben yorum yazmış isem sizi ne alaka eder.Kalkıp da dalga geçiyorsunuz ve hala geçmeye devam ediyorsunuz.

@KAZIMUGUR yorum yazıyorumda niye böyle bir cevap veriyorsun hayırdır ?
ÜSTAT BU ARKADAŞ BÖYLE. GELENE GEÇENE SATAŞMAKTAN BAŞKA BİR İŞE YARADIĞINI GÖRMEDİM. BİR KİŞİYE DE DÜZGÜN CEVAP YAZMAZ. SANKİ ALAYIMIZI KENDİSİ DOĞURMUŞ BÖYLE SAÇMA SAPAN LİSELİ ESPİRİLERİ YAPAR. AMA KONOUYU CEVAPLANDIRMAKTAN DA ACİZDİR TAKMA KAFANA:)
Kusura bakma abi :) soruyu ben sorunca bilmemek direk bana geliyor :D neyse. İyi aksamlar. Saygılar patron.
sen de bir daha böyle bir hata edersen nah yardım alırsın :)
ne ise ilk büyük harfler için kusura bakmayın caps lock açık kalmış. most wantedden buraya saldırınca böyle oluyor:)
asıl mesele şu.
ben bir şey yazınca herkes savunmaya geçiyor.
ama şimdi olaya bakalım.
adam sormuş ki abilerim ablalarım-forumda hanımlar da vardır muhakkak :)- cd çekmecsini açamıyorum.
bana da özelden mesaj atmış adam gibi cevap gelmeyince. arkadaşım bios pili ile bios ayarı ile cd çekmecesini alakası ne? bana böyle deseler salak mısın derim:)
sorunun kaynağı.
1 cd açma kapama düğmesi yarı dijitaldir. yani pc den sadece aç komutu verebilirsiniz. bunun haricinde tek tıkla açar tek tıkla kapar. ha bazen çekmece sıkışır. olur. uzun süre kullanılmazsa olabilir. ya da içinde cd kalmıştır.
bu durumda çekmece kapağının altında ya da direkt kapaktaki ufak bir delikten iğne sokularak açılır. iğne yoksa ki bazı pc lerde oluyor. çekmeceyi zorlamayınız. sökülmesi gerekir. yoksa kırarsınız.
bak gördün mü 3 satırlık yazı.
şimdi bunu yazıp işi bitirememiş ve de 3 sayfa yok 6 sayfa yazmışşınız. ben size bilgisiz deyince gücünüze mi gidiyor da bana salakça resimlerle laf dokundurmaya çalışıyorsunuz?:) artizliği gidin lise önünde yapın. burası forum. sataşma mekanı değil!

Yok canım dalga filan yok uyanırsanız balığa çıkalım diyorum sadece. :rolleyes:
Biri sövse bile şöyle bir düşünür aklı olan , neden ?

40 yıl aransa böyle geyik nerde bulunur ?

İyide size ne yorum düşer.Ben yeni gördüm konuyu şimdi yazdım.Sizin gibi boş vakit geçirmiyoruz millet ile uğraşalım diye.

İyide size ne yorum düşer.Ben yeni gördüm konuyu şimdi yazdım.Sizin gibi boş vakit geçirmiyoruz millet ile uğraşalım diye.

Vermeyince Mabut neylesin ...

Hımm boş vaktin olmadığı için okumadan yazdın.
Bari onu da harcamasaydın.

Garibanın oyuncağında DVD rw-player yok ki deliği olsun soksun çeksin fırlatsın.
Elinde olanın resmini koydu , zahmet edip bakmadınız.
Okumadım diyen iri kıyım cacıklık biosa gir dendiğini okumuş ama ancak o kadar ..

Biraz daha geyik takılırdım ama sanırım yöneticilerin sabrı taşacak...

Öncelikle şuan cevap vermeyeceğim sana.Yöneticilerin sabrı taşmış olması gerekiyor.Bakalım taşmadı ise ben sana cevap veririm o zaman taşar merak etme.

beyin özürlü onu çocuk özelden yazmış. ben okumadım bile.
ki sen okumadan değil anlamadan yazıyorsuhn. hem dvd rw- plaerde mi oluyor sadece o delik? 52x cd okuyucumda da o delik var dvd -rw playerimde de var.
bir kere o deliğin olması dvd nin özeliği değil. işte bilmemekten saçmalıyorsun hala:)
o sadece üreticinin yaptığı bir şey. misal samsung dvd yi üretir. delik de vardır mekanizma da. amaaaa hp o dvd yi makinesine entegre ederken o dvd üstüne kendi kasasına uyacak bir kapak kapatır. o kapakta delik varsa gene açarsın yoksa açamazsın ki ben bunu yazmıştım ama senin kafan basmadığı için yazdığımı anlamaya hala saçmalıyorsun:)
boşuna dememişler biliyorsan söyle de feyz alsınlar bilmiyorsan sus da adam sansınlar:)
Öncelikle şuan cevap vermeyeceğim sana.Yöneticilerin sabrı taşmış olması gerekiyor.Bakalım taşmadı ise ben sana cevap veririm o zaman taşar merak etme.
üstat boşuna umut etme. bu sitenin adminleri fındık fıstık yemekten ileri gitmiyor. böyle elaleme kuduz it gibi sataşanlara sadece göz yumuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri