Cd takamiyorum. Kapak açılmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen hep bir konuda birsey bilmeyen insanla dalga mi gecersin?

Hayırrr , kalın kafalı bir b.. anlamayan ama kendini bilgiç sananları bulunca dalga geçerim.
Biliyorsan yaz alim sansınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.
Yardım olsun diye sorduğu modelin pdf ini indirdim inceledim ve ona göre yazdım anlaşılmadı , resim ekledim anlaşılmadı...
Sorunu olan ve senin dalga geçildiğini sandığın arkadaş alınmadı ve saygısını kaybetmedi ama sen üstüne alındın neden ki ?
Avukat mısın yoksa bilmeden yazdığın yüzüne vurulunca ağırına mı gitti ? yoksa geçen bir başlıkta daha bilmediğin konuda yazdığını düzelttiğim için öğrenmek yerine intikam peşinde misin ?

Teknik konularda iyi bilmiyorsanız yazmak zorunda değilsiniz !!!
--

DÜZELTME ve ÖZÜR :
Başka kişiye cevap yazdığımı sanarak yazdım.
Sandığım kişiden de @Hepar_-_ dan da özür dilerim.

Son düzenleme:
Hayırrr , kalın kafalı bir b.. anlamayan ama kendini bilgiç sananları bulunca dalga geçerim.
Biliyorsan yaz alim sansınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.
Yardım olsun diye sorduğu modelin pdf ini indirdim inceledim ve ona göre yazdım anlaşılmadı , resim ekledim anlaşılmadı...
Sorunu olan ve senin dalga geçildiğini sandığın arkadaş alınmadı ve saygısını kaybetmedi ama sen üstüne alındın neden ki ?
Avukat mısın yoksa bilmeden yazdığın yüzüne vurulunca ağırına mı gitti ? yoksa geçen bir başlıkta daha bilmediğin konuda yazdığını düzelttiğim için öğrenmek yerine intikam peşinde misin ?

Teknik konularda iyi bilmiyorsanız yazmak zorunda değilsiniz !!!
Bana bu cihazı kaziklayanlara sinir oldum ustam. Kusura bakma. Ozur dilerim. İyi aksamlar. Haklisin

Bana bu cihazı kaziklayanlara sinir oldum ustam. Kusura bakma. Ozur dilerim. İyi aksamlar. Haklisin

Özür dilenecek bir şey yok, canın sağ olsun .

Fiyatları aşağı çekmek için ne mümkünse yapıyorlar.
DVD rw mekanik ve pahalı bir oyuncak ve artık usb bellekler pabucunu dama attı.
O yüzden koymuyorlar.
Mecbur değilsen fazla düşme üstüne.
Format atarken usb bellekden format atmasını öğren o şekilde devam et.

İlla istiyorsan ya HP den orijinalini al ya da gitti gidiyor gibi bir yerden harici ( usb den bağlanan ) DVD RW al , ikinci elleri çok ucuza bulunuyor.
Korkma laptop hurdaya çıkıyor parçaları söküp satıyorlar.
Bak , satıcı yorumlarında kötü yazan olmamışsa o satıcıdan al..

Son düzenleme:
Dvd kapagını acmak için bilgisayardan ne yapabilirim ?
kardeş tüm sayfaları okutturma bana şimdi. eğer çözemedi isen dvd kapağının altında bir yerde bir deik vardır. oraya bir iğne ile bastırırsan çekmece fırlar ileri.

Konu neden bu kadar uzamış anlamadım ama @yolgezer74 arkadaşımın dediğini yapabilir veya bilgisayarıma girip oradaki dvd sürücüsüne sağ tık yapıp çıkar da diyebilirsin.

2md421d.gif

Konu neden bu kadar uzamış anlamadım ama @yolgezer74 arkadaşımın dediğini yapabilir veya bilgisayarıma girip oradaki dvd sürücüsüne sağ tık yapıp çıkar da diyebilirsin.
uzayacak bir şey yok. zaten konuyu açan arkadaş sonunda dayanamamış bana özelden mesaj atmış.
ben mesajı görmeden yazmıştım o cevabı.
işte bilgisizlik başa bela. o kapak üzerindeki delik niye var bilmeyince de mi:)

uzayacak bir şey yok. zaten konuyu açan arkadaş sonunda dayanamamış bana özelden mesaj atmış.
ben mesajı görmeden yazmıştım o cevabı.
işte bilgisizlik başa bela. o kapak üzerindeki delik niye var bilmeyince de mi:)
Evet bilgisizlik başa bela. Bir daha sana da yazmam abi merak etme

Evet bilgisizlik başa bela. Bir daha sana da yazmam abi merak etme
kardeş yanlış anladın sanırım.
sana demedim onu. senin bilmemen normal. olabilir. ama bilmeyip de alakasız yorumlarla seni başka yerlere misal bios:) ne alaka ise- yönlendiren über zekalara demiştim.

kardeş yanlış anladın sanırım.
sana demedim onu. senin bilmemen normal. olabilir. ama bilmeyip de alakasız yorumlarla seni başka yerlere misal bios:) ne alaka ise- yönlendiren über zekalara demiştim.
Kusura bakma abi :) soruyu ben sorunca bilmemek direk bana geliyor :D neyse. İyi aksamlar. Saygılar patron.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri