Bugün Ne Yapalım? -5- NH (bıçaklı) SİGORTA

Toplama işleminde çok acele etme Ümit malum şeytan karışır bi yerler açık kalır su kaçırır sonra, Yengeden laf mı yersin fırçamı bilemem :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaşım bizde söz namustur :) Hanımında evde olmadığından istifade ile iki ketılı söktüm. Aslında şuan bile yayınlayabilirim de bir model daha var, spiral rezistanslı olan modeller. Yarın bulabilirsem birde onu sökücem. inşallah çarşamba perşembe hazır videon. Çoğu bitti yani :) (Gizli rezistanslı model, Çaycı model ve ters rezistanslı olmak üzere üç model inceleyeceğiz inşallah)
Sağlıcakla...

Yazılarınızı, emeklerinizi, paylaşımlarınızı takip ediyorum hocam, yani videodan şüphem yok;kettle çeşitleri de çok iyi olmuş, çok sağ olun, teşekkürler.

20140627_223338.jpg

NH sigorta ile farklı bir uygulama alanı daha buldum :)

Malum Ramazandayız sen sadaka kutusu yap onu ;) yanyana farklı boylarda bozukluklar için yarık yap.

Kumbarayı patlattım bugün 13,60 TL birikmiş :) Amperi yükseltmem lazım :)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri