BU GÜN NEYE KARŞISINIZ?

bugün bana mesaj yazan ve yardımcı olmaya çalışan bir abime cevap veremediğim için YÖNETİMİN KOYMUŞ OLDUĞU 20 MESAJLIK KONTENJANA KARŞIYIM. Şuan onu doldurmakla uğraşıyorum. Ne kadar gereksiz bir uygulama en azından bu 5 yapılabilirdi.. 20 neyin nesi ki?

sayın yedinumara

bu uygulamayı bizde yapmak istemezdik fakat yeni üyelerin herkese özel mesaj gönderip yardım istemesinden ve ikinci el bölümünde (kapatıldı) yeni üyelerin ürünlerini pazarlarken sorunlar yaşandığından dolayı bu mesaj kotasını koymak zorunda kaldık.

bilgilerinize...

Bu başlık altında yazılanları okumadım ama tam bana göre bir başlık sanırım. Sık sık bu başlığı kullanırım diye düşünüyorum.

Laftan anlamayan insanlara karşıyım!

İki yüzlü insanlara, kedi ciğer ilişkisine sahip insanlara karşıyım!

Kendi başın sıkıştığında çırpındığında kılını kıpırdatmayan tribünden maç seyreder gibi izleyen çevrendeki kişilerin kendi başları sıkıştığında [hangi yüzle] hiç çekinmeden yardım talep edebiliyorlar bende buna karşıyım.

5 yıldır zam yapmayan patronlara karşıyım. :((

mazlumlara zalimlik yapanlara ve bunu görüpte engellemeye çalışmayanlara karşıyım...
Allah bildiği gibi yapsın onları...

üniversitelerde kendince bir şeylerle uraşan öğrenciye yardım etmeyen bölüm başkanına karşıyım

teyp' e kaset koymuşsun gibi ruhsuz şekilde ders anlatan "muhtemelen o da bundan daha iyisini hak ettiğini düşünüyordur" öğreticilere karşıyım.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri