BU GÜN NEYE KARŞISINIZ?

ben de bu gaddar hocalara karşıym lanet olsun :) bi de final barajına karşıym :D

Yeterli akademik bilgisi olmayan ,okumayan ,yazmayan, dinlemeyen ve tembel olan bütün Öğretmen,Öğretim Üyesi ve Eğitimcilere karşıyım.

Prosedürlere karşıyım. Bu devletin işleri bir yığın prosedür yüzünden ya tıkanıyor ya yavaş gidiyor.

bugün bana mesaj yazan ve yardımcı olmaya çalışan bir abime cevap veremediğim için YÖNETİMİN KOYMUŞ OLDUĞU 20 MESAJLIK KONTENJANA KARŞIYIM. Şuan onu doldurmakla uğraşıyorum. Ne kadar gereksiz bir uygulama en azından bu 5 yapılabilirdi.. 20 neyin nesi ki?

İnsanların tembel ve saygısız oluşuna karşıyım

Bürokrasiye karşıyım. İşinizi yapmak için gittiğiniz devlet kurumun kendi iç imkanlarıyla elde edebileceği bir belgeyi başka bir kurumdan almanızı istemesine hepten karşıyım.

Binek ve kamyonet Hız Limiti ayırımına karşıyım
Binek tipi Renault Kangonun hız sınırı 110 km...
Aynı model aynı tip, camlı, koltuklu ama ruhsatında kamyonet yazdığı için hız Limiti 80 km...
Niye biz böyle gariplikler ülkesiyiz dostlar

akademik personelin öğrenciler üzerinde uygulamaya çalıştığı egoları tatmin etme isteğine karşıyım

bu gunlerde basta teror olmak uzere, memleketimde haber yapilacak o kadar cok konu varken..... ana haber bulteninin ilk siralarinda tatlises'in evliligini haber yapma duyarsizligini gosterebilen gorsel medyaya karsiyim!

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri