brymen ölçü aletleri nasıl

kubilay46

Üye
arkadaşlar brymen bem-157 modeli 175 dolar bm-151 modeli130 dolar daha önce hiç brymen ölçü aleti kulannmadım bi fikri olan arkadaş varsa bana bir yardımcı olursa sevinirim bu modellerde güç ölçümü harmonik ölçümü hem pens ampermetre hemde ölçü aleti bu modeller fluke baktım tabi fluke tarışılmaz ama fluke çok pahalı brymen nasıl kullanan arkadaşalr varsa bana bi yardımcı olsun benim istediğim hem ölçü aleti olsun hemde pensampermetre olsun teşekürler şimdideen

Daha önceki işyerimde brymen aldırmıştım. Son derece memnunum. Bana a fluke alalım başımıza bela olur demişlerdi. Ama ben haklı çıktım. Gözün kapalı alabilirsin.

brymen nasıl bi ölçü aleti nerde satılıyo net adresi yok mu?

netes elektrik arkadaşım fluke ve brymen markalarının tek türkiye distiribütörü ben brymen siparişi verdim güç ölçümü cos ölçümü hepsi var tavsiye ederim

vardı ama biraz pahalı bu modelin aynı özellikte olanı var flukede ama çok pahalı arkadaşım 700- ile 2500 dolar fiyat çekiyorlar kendi firman varsa bişey deiyemem ama şahıs olarak çalışıyorsan normalini al çünkü kırılır yada bolzulursa en azında için yanmaz

Brymen'in datalogger olanı vardı. Fluke'un normali ile aynı fiyataydı. Bir arıza olduğunda bağlıyordum onu. ssonra da grafik olarak bakıyordum nasıl gelişme olmuş diye. iyi marka. tavsiye ederim...

Bu arada forumdaki brymen temsilcisi; komisyonumu isterim :D

brymen kalitelidir sorun çıkartmaz yanlız ölçü aleti ölçü aletidir ampermetre ampermetredir ikisini birleştiriyim dersen aletin kalitesi düşüyor tabi çok yüksek fiyatllılar hariç

vallahi arkadaşım ikisinide birleştirmessek taşıma sorun oluyor birde yüksek fiyatlı dediğin fluke var ben fanrikada kullanıyorum ve geçen günde bir tane yeni aldın 700 dolar
ben fabrika haricinde çalışıyorum ek iş yani kendime 700 dolar pahalı olur ya çalsalar ya kırılsa insanın içi yanar ama ucuz oldunmu yansada için yanmaz neyse arkadaşalr herkese fikirleri iiçin teşekürler

bana brymen1905 ölçü aleti lazım 20 senelik bir alet çok sağlam ama ben bozdum şimdi onun değerinde bir alet almak istiyorum bana öneriniz nedir?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri