Birazda gülelim , elektriğin tarifi

abi günaydın kumanda devresiyle alakalı pek fazla örnek bulamıyorum biraz kendimi zorlamak istiyorum. Varsa elinizde soru bana bir kaç senaryo yazabilir misin ? Cevaplarını yapamazsam çok zorlanırsam sizden istesem olur mu acaba ?
Hangi konuda,sektörde olmalı

1709288881168.png

şuanda staj sürecindeyim bu attığınız devreleri çizebiliyorum
bu tarz soruları rahatlıkla ypabiliyorum daha çok tek start butonuna 1. basıldığında şu olsun 2. basıldığında şu olsun tarzı sorulara ihtiyacım var biraz devrelerimin yanması lazım bide ilk zamanlarım ne yapıp edeceğimi bilmiyorum beni biraz yönlendirebilir misiniz bilgiye aç biriyim elimden geldiğince çaba gösteriyorum. Bu arada sektörde pompa konusunda elektrik aydınlatma vs konularını barındırıyorlar plc de var ama proje çizim kısmında kalmak isityorum proje çizimcisi olabilmem için neler gerekiyor çok fazla kafam karışık cümlede çok fazla devrik olmuş olabilir hakkınızı helal edin

şuanda staj sürecindeyim bu attığınız devreleri çizebiliyorum

bu tarz soruları rahatlıkla ypabiliyorum daha çok tek start butonuna 1. basıldığında şu olsun 2. basıldığında şu olsun tarzı sorulara ihtiyacım var biraz devrelerimin yanması lazım bide ilk zamanlarım ne yapıp edeceğimi bilmiyorum beni biraz yönlendirebilir misiniz bilgiye aç biriyim elimden geldiğince çaba gösteriyorum. Bu arada sektörde pompa konusunda elektrik aydınlatma vs konularını barındırıyorlar plc de var ama proje çizim kısmında kalmak isityorum proje çizimcisi olabilmem için neler gerekiyor çok fazla kafam karışık cümlede çok fazla devrik olmuş olabilir hakkınızı helal edin
post açtığın konunun kumanda devreleriyle alakalı olmadığını biliyorsun değil mi?

güzel insan, konu başlığını oyabiliyor musun?
uygulamada yeniyim gördüğünüz üzere bu platformu yeni keşfettim zeybek adlı abinin son postuna baktım en son buraya yazmış neden bu kadar sert tepki verdiniz ki buna yanlış birşey yapmışım gibi

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri