Bir Elektrik Mühendisinin Doküman Arşivi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzel bir kaynağa benziyor ben indirene kadar linkler ölmese bari. indiren arkaşlar farklı hostinglere yükleyebilirlerse sevinirim.:)

mebden bunlar inmiyor başka bir adres varmı saygılar

Başlıklara bakınca epey iyi konular var umarım bi sıkıntı çıkmadan indiririz. Elinize,emeğinize sağlık..

hocam bana dc devre analizi lazım ama indiremedim nasıl indirecegimi söylerseniz sevinirim .....

teşekkür ederim

Linke tıkladığında altta slower download diye bir yazı göreceksin. Buraya tıkla daha sonra çıkacak olan kodu gir. Bundan sonra geri sayıp sıfırlanınca dosyayı kaydedebilirsin

arkadaşlar dediğim gibi içeriği ayrıntılı dökemedim indiren arkadaşlar içerik hakkında yorum yaparlarsa diğer arkadaşlar için faydalı olur.

İndiren arkadaşlar ne düşünüyorlar. Aradıklarını yada beklediklerini buldular mı

sayın copacabana
benim projem bi ortamın nemini algılayıp belli bir değerde tutabilecek devre yapama gerek.netten baktığıma göre sht11 nem sensörü kullanılıyor genelde ve pıc 16f628 kullanılıyor lcd ekranda nem göstersin benim istesiğim oran örneğin %85 te tutsun nemi istiyorum bu değerin üstüne çıktığında bi röle çeksin ıstıcı devreye girsin altına indiğinde ise diğer röle çekip buhar makinası devreye girsin istiyorum devre ve devrenin pıc kodları lazım yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler iyi günler bu konu ile ilgili dökümanınız mevcut mu ve hangi partta acaba

sayın copacabana
benim projem bi ortamın nemini algılayıp belli bir değerde tutabilecek devre yapama gerek.netten baktığıma göre sht11 nem sensörü kullanılıyor genelde ve pıc 16f628 kullanılıyor lcd ekranda nem göstersin benim istesiğim oran örneğin %85 te tutsun nemi istiyorum bu değerin üstüne çıktığında bi röle çeksin ıstıcı devreye girsin altına indiğinde ise diğer röle çekip buhar makinası devreye girsin istiyorum devre ve devrenin pıc kodları lazım yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler iyi günler bu konu ile ilgili dökümanınız mevcut mu ve hangi partta acaba

Arkadaşım pic ile alakalı örnek proje ve dokümanlar var ama sen spesifik bir konu istiyorsun muhtemelen bu şekilde yoktur. Evde değilim şu an içeriğe bakamıyorum. Ama dediğim gibi pic ile alakalı örnek proje ve doküman mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,006
Son üye
alany

Yeni konular

Geri