Beko D3 6081 E Sürekli Su Alma Sorunu

Merhaba. Makine yikama islemine basliyor bir sure sonra saat sabit kaliyor 1-2 dk.da bir su aliyor. Dur baslat falan bir sekilde yikama devam ediyor. Sorunun tespiti icin bir test menüsü bilen yada daha önce karşılaşan varmidir? Yardimlariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Makine yikama islemine basliyor bir sure sonra saat sabit kaliyor 1-2 dk.da bir su aliyor. Dur baslat falan bir sekilde yikama devam ediyor. Sorunun tespiti icin bir test menüsü bilen yada daha önce karşılaşan varmidir? Yardimlariniz için şimdiden teşekkür ederim.
upload_2016-10-7_15-15-40.png

upload_2016-10-7_15-16-5.png

Test menüsüne girdigimde e08 hatasini gördüm. Testlerin tamamini hatasiz tamamladi. E08 hatasinin çözümü hakkinda bilginiz varmıdır?

Test menüsüne girdigimde e08 hatasini gördüm. Testlerin tamamini hatasiz tamamladi. E08 hatasinin çözümü hakkinda bilginiz varmıdır?
TESTİ SORUNSUZ GEÇTİ İSE PARÇALARDA SORUN YOK DEMEKTİR.E08 İÇİN DAHA ÖNCE SULAR KESİKMİŞ VE MAKİNA O ANDA SU ALAMAMIŞSSA ARIZAYA GEÇİP O KODU HAFIZASINA ALMIŞ OLABİLİR.SORUN TEŞKİL ETMEZ

Şimdilik bir sorun görünmüyor. Programı hatasiz tamamliyor ve yikama yapıyor. İlginize tesekkürler.

D3 6081 E beko çamaşır makinası E18 arıza kodu silinmiyor makina yıkama yapmıyor yardım

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,246
Son üye
faruk can

Yeni konular

Geri