Bayındırlık ve İskan bakanlıgı elektrik malzemeleri fiyat listesi....

sulomax

Üye
Arkadaslar bakanlıgın bu sekilde yayınladıgı bir liste varmıs sanıyorum.Ben bakanlıgın sitesinde aradım fakat bulamadım aynı sekilde baska bi kaynaktanda bulamadım.Ama calıstıgım işyerinde benden bunu istediler bilgisi olan arkadaslarım yardımcı olurlarsa sevinirim....

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
2008 fiyat listelerini paralı olarak temin edebilirsiniz.2007 birim fiyat listelerini,emo.org.tr adresinden
bulabilirsiniz.

Bu konuda Bayındırlık Bakanlıgına ait 0312- 410.23.73-74 nolu telefondan gerekli bilgiyi alabilirsin

cok saolun dediğiniz gibi emonun sitesine baktım ama bulamadım eger mümkünse linkini yazabilirmisiniz...tekrar tesekkürler...

emo/kütüphane/teknik bilgiler/B harfine bakabilirmisiniz ?

bu sefer buldum cok tesekkür ederim...

arkadaşlar burdaki tablo tam olarak nedir ve bu 1, 2, 3, bölgelere göre fıyatlar neden değişiyo rica etsem yardımcı olabilir misiniz ???

Bayındırlık birim fiyatlarında,bölge bulunmaz.Bölgeler,Tedaş birim fiyatlarında vardır.Fiyat uygulaması yö-
nünden,Türkiye 3 bölgeye ayrılmıştır.İş,hangi bölgede yapılıyor ise,o bölgeye ait fiyatlar kullanılır.Bu böl-
geleri,Tedaş birim fiyat kitapçığında bulabilirsiniz.

2008 yada 2009 bayındırlık elektrik tesisatı birim fiyatları acil lazım bana
lütfen yardımcı olur musunuz

bana satılan yerin adresi yada telefonu lazım

Bayındırlık Bakanlığı sitesinden bilgi edinebilirsiniz.Maliyetbul.com adresinden de istifade edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,503
Kullanıcılar
450,494
Son üye
D.Batuhan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri