Avenir AV-460

sayın okurlar degerli kontrol kalemi üyeleri
Avenir güvenlik teknik işlerinden sorumluyum
Avenir ile ilgilili ne kadar sorununuz olursa oncelikle bize bildirmenizi rica ederiz bize bildirildikten sonra işinizin sorununuzun cok acil bir sekilde cozülecegini bilmenizi isteriz
bunun yanısıra gecmişte bizimm adımıza bizim mailleri kullanarak etik olmayan bir serseyler yazan kim olursa olsun kınıyorum aynı zamanda bu tür sitelere bizim aleyhimize kasıtlı olarak yazı yazanları da kınıyorum ne şikayeti varsa elbete ürürn ile iligli yazacaklar isterlerse sonunun cozümü icin bizede direk yazabilrler yalnız kasıtlı olarak birileri bir seylere ısrarla yazıyorsa bunda iyi niyet aranmayacaktır bu tür sitelere ilk kez giriyourm ilk kez yazıyorm buununla alakalı da bu site yoneticilerine tesekür ediyourm

av 460 ile alakalı ise bizim en iyi ürünlermizden bir modelmiz iken 250 adetlık bir serimizde yazılımsal bir sıkntı yaşanmıştır bunuun icin farketttiğimiz tüm satışlarımızı geri cagırdık 460 alıp memnuın bu sorundan dolayı sorun yaşayan tüm müşterilerimize de bu ürününn bu sorununu cozdük bir süredir cok baasarılı bir gorütü ile satılıyor bundan dolayı da müşterileirmizden özür diler şikayeri olması halinde bizimle direk irtibata gecerek sorunu cozmelerinin daha hızlı olacagını düşünüyor bu şekjilde yapmalarını rica ediyourm, bu site anladıgım kadarı ile bilgi pYLşımı agırlıklı bir site daha cok teknik bilgileri iceren sorunun cozümü icicin teknik detayların paylaşıkldıgı bir site reklam icin yazı yazan yada kasıtlı kötülemek icin yazılARI HİC BİR SEKİLDE TASVİP etmiyourz
tekrar tesekür ederiz herkese iyi calışmalart dileriz

İlginç olan ne biliyormusunuz ?

Ahmet Yaman Yaman şen Ahmet nebi....
Yukarıda yorum yapan 3 arkadaşın ortak özellikleri;
-15.03.2013 tarihinde beraber üye olmuşlar,
-3 üde gelip buraya olumlu ve hoş yorumlar yazmışlar
-3 ude forumda avenır ile ilgili baslıklara olumlu ve aynı yorumları yapmışlar.
Ve Adminlerden 1 tanesi forumun yonetim bolumunden kontrol ederse bu arkadaşların en buyuk ortak özelliğ IP adresleri :)

Bilişim sektöründe 17 sene, güvenlik sektöründe 10 seneyi tamamlamış biriyim.
Bu son zamanlarda açılan başlıklardaki avenir reklamlarından gına geldi artık, yeter kardeşim! Ürünlerinizi kullanmadım, kullanmayı da hiç düşünmüyorum. Böyle şark kurnazlıklarına karnımız tok. Her başlıkta hep aynı üyeliklerden aynı tarz mesajlar...
Samsung'dan şundan bundan daha iyi diyen arkadaşım bu laflarla ancak sektöre yeni girmiş, işten anlamayan insanları kandırırsın.
Bu forumda illa markanızın reklamını yapmak istiyorsanız siteye reklam verin de, bu siteye emek harcayan insanlar ekmek yesinler biraz.

Kim Benim ayranım Ekşi Der?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri