Auto CAD öğrenmek

bedir ali

Üye
Arkadaşlar auto cad ogerenmek istiyorum elimde 2014 versiyonu var ama çok karışık geliyor bana simge çok nerden başlamaliyim? Ne önerir siniz

Güzel ama bulunduğum yerde internet zayıf bu yuzden video izlemem olanaksiz

Draftsight diye autocad in repllikası bir program var ; lisans falan yok ; bedava kullanım ; kullanım dili Türkçe ; netten indirebilirsiniz ; yardım modundan da bol bol yardım alırsınız.........

Cizimokulu.com da dersler mevcut video formati degil yazili formatta oradan ogrenmeye baslayabilirsiniz
Eger autocad 2014 karisik geliyosa ve uc boyutlu cizim falan yapmayacaksaniz autocad 2007 yi falan kullanin arayuzu daha sade kullanimi daha kolaydir

Cizimokulu.com da dersler mevcut video formati degil yazili formatta oradan ogrenmeye baslayabilirsiniz
Eger autocad 2014 karisik geliyosa ve uc boyutlu cizim falan yapmayacaksaniz autocad 2007 yi falan kullanin arayuzu daha sade kullanimi daha kolaydir

3 boyut lu çizmek ileri zamanlarda faydası olur düşüncesinde yim

3 boyut lu çizmek ileri zamanlarda faydası olur düşüncesinde yim

Herhangi bir programi ne kadar kurcalar ne kadar zor seylerle ugrasirsaniz o kadar gelistirirsiniz kendinizi
Ama eger yeni basliyosaniz daha sade versiyonu kullanabilirsiniz.2007 de 3 boyutlu cizim var.benim bahsettigim kullaniminin daha kolay olmasi

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri