Arduinoda yardım istiyen gelebilir

Kodları siz mi yazdınız?

Bir arkadaşım yazdı. Neden sordunuz ?

Kodlarda negatif kenar tetiklemesi kullanılmaz ise parazitten daha çok etkilenir,kendi kendine açar kapar.Kafasına göre takılır.
Üstadım ben kod yazmasını bilmiyorum zahmet ulmasa email ile göndersem bakabilirmisiniz
Bu bahsettiğiniz değişiklik etkilenen lua yazılımına mi yoksa etkileyen Arduino yazılımında mı yapılacak?

Bütün dijital girişleri 10 k pull down yaptınız mı?

Bütün dijital girişleri 10 k pull down yaptınız mı?
Sanırım bu sorunu uzaktan çözmek kolay olmayacak, ben elektroniği bilmediğim için sizlere yeterince yardımcı olamıyorum.
İstanbul'da ikamet eden bir arkadaş tavsiye edebilirsiniz.

Üstadım ben kod yazmasını bilmiyorum zahmet ulmasa email ile göndersem bakabilirmisiniz
Bu bahsettiğiniz değişiklik etkilenen lua yazılımına mi yoksa etkileyen Arduino yazılımında mı yapılacak?

Ben profesyonel değilim zaten.Amatörce ilgileniyorum.Sadece benzer olay başıma geldi o yüzden sordum.Kodlamasından fazla anlamam.O yüzden yazan kişiyi sordum ona söylerseniz yardımcı olabilir belki.

Merhaba ardunio ya yeni başladım merak ediyorum birkaç led uygulaması yaptim. Hayalim 3 eksen cnc yaomak.
Elimde M542 step sürücü ve 8 kablolu nema 23 tipinde 150watt motor var. Biraz uğraştım motoru bir yöne döndürebiliyorum ama diğer yöne dönmüyor. Bununla ilgili bağlantı ve program konusunda yardımcı olur musunuz? İnternette aradim ama bulamadım.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri