Arduino telefon haberleşme

merhaba ben yangın bildirme sistemi yapacağım . sensör yangını görecek sonrasında telefona bildirecek yangın olduğunu ve ortamın ısısını nemini yazdıracak aynı telefona. nasıl yapabilirm yardımcı olur musunuz.

maliyeti daha uygun bir şekilde yapma imkanımız var mı peki bluthoot veya wifi mödülüyle

maliyeti daha uygun bir şekilde yapma imkanımız var mı peki bluthoot veya wifi mödülüyle
Siz nasıl birşey düşünüyorsunuz? Daha detaylı anlat ki öneride buluna bilelim. Mesela Isı ve Nemi Nasıl Görmek İstiyorsunuz Telefonda?

Isı ve nemin önemi yok sadece yangın , alev sensörü aktif olduğunda telefona yangın olduğuna dair bir bilgi, bildirim göndermek istiyorum

hocam izledim videoyu ama galiba bu modülle arduinoyu kontrol edebiliyoruz , sensörden aldığımız bilgiyi nasıl yazdıracağız bildirim olarak ki

hocam izledim videoyu ama galiba bu modülle arduinoyu kontrol edebiliyoruz , sensörden aldığımız bilgiyi nasıl yazdıracağız bildirim olarak ki
Arduino'dan veri çekin ve bildirim olarak uygulama sayesinde gönderin sadece kontrol edilmiyor birçok işlevi yapabilirsiniz

Veri Çekme Başlıklı Videolar Var Uygulamayı ve Modülü FireBase Bağlayın Veri Alıp Yansıtın Uygulamada

Isı ve nemin önemi yok sadece yangın , alev sensörü aktif olduğunda telefona yangın olduğuna dair bir bilgi, bildirim göndermek istiyorum
sensorun oldugu yerde internet varsa onunla bağlantı kuran arduino ile telefona mesaj gönderilebilir sanırım daha iyi bilenler netleştirebilirler

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri