Arçelik 4900 SJS

erkan28

Üye
Arçelik 490sjs ç.makinasının ekranına hiç birşey gelmiyor bu yüzden makina çalışmıyor kartı sıfır aldım taktım yine bir işlem yok yardımcı olabilirmisiniz

evet sadece o yanıyo ama ekran gelmiyor kilit degiştirdim pompa degiştirdim anakart sıfır aldım

o zaman gösterge kartınızda problem var. gösterge kartına giden soket kablosunun her iki ucundaki soketi de kontrol edin. oksitlenme var mı. oksitlenme den de sıkıntı çıkartabilir. var ise o kabloyu da değiştirin. oksit yok ise gösterge kartını değiştirmelisiniz.

üstadlar merhaba ben test prosedürünü makinemde uyguladım ve f11 kod arızası verdi.makine su alıyor bazen hiç yıkamıyor bazende sıkmıyor.sorun ne olabilir motor ile ilgili bir sıkıntı varmıdır makine modeli arçelik 8124 sjs.yardım ederseniz çok sevinirim

üstadlar merhaba ben test prosedürünü makinemde uyguladım ve f11 kod arızası verdi.makine su alıyor bazen hiç yıkamıyor bazende sıkmıyor.sorun ne olabilir motor ile ilgili bir sıkıntı varmıdır makine modeli arçelik 8124 sjs.yardım ederseniz çok sevinirim

F11 karşılığı motor arızası olarak gözüküyor..

motor faz koruma rolsi açık devre;
motor faz açık-kısa devre..

arıza karşılığı..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular