Arçelik 3340 F Motor İlk Dönmede Makine Beklemeye Alıyor Sonra Tekrar Başa Sarıyor

başka sorunlar da olduğu kesin. kartın yenisinin fiyatı makinanınız değerinin yanında çok çok az. yeni bir kart alıp takın bir aydır makinasız kalmanıza değmez , o kadar gidip gelmenize vakit harcamanıza değmez

teşekkürler kanyak
kart fiyatı hakkında ortalama bir fiyat verebilir misiniz?
artı en uygun nerede bulabilirim?
saygılar

yetkili servis harici temin etmeniz biraz zor. fiyatı 60 tl. temin edemezseniz biz gönderelim

teşekkürler kanyak
alfa romeo ustanın da son görüşünü bir alalım ondan sonra yenisini alırız artık.
olur ya 1 tlye kondansatör değiştirdik, 1-2 tlye de başka bir iki parça değştirip bir kaç yıl daha
makineyi kullanırsak daha iyi olur. ayrıca bu arada bir iki şey de öğrenmiş oluyoruz bahanesiyle
ayrıca kondansatör hakkında bir şey dememişiniz? ben yanlış mı aldım acaba?
saygılar
(Alfa romeo ustam sizden de cevap bekliyorum saygılarımla)

Alfa romeo ustam sizden de cevap bekliyorum
saygılarımla

acaba Alfa romeo ustaya özel mesaj atabilir miyim?
kendisine nasıl ulaşırım
son yorumunu almak istiyorum da :)

Alıntı: "Forumdaki Mesaj Sayınız 20'den Az Olduğu için Özel Mesaj Gönderemiyorsunuz."
ama oldu mu şimdi?
ben bir özel mesaj atmak için 20 tane ne mesajı atacağım? rastgele mi?

galiba başka çare yok
:)

sayın kanyak
bir şey soracağım:

acaba yeni kart aldığımızda
1- kart orjinal mi yan sanayi mi?

2-kartın garantisi var mı? varsa kaç yıl?

cevabınızı bekliyorum saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
kart orjinal sıfır parça. arçelik yetkili servisinden tedarik edilecek fakat satılan parçaya özellikle elektriksel olan parçalara garanti verilmiyor. yani bizden alacağınız kart sıfır fakat garantisi yok. ancak yetkili servis kendisi değiştirirse malzeme ve işçilik 1 yıl garantili.

sayın kanyak ve ustalar
son bir şey soracağım
Acaba bizim makinenin sorunu kesin olarak kartta mı? yani kart değişimi son kararımız mı?
hani kartı değiştiririz sonra sorun devam eder durumları olmasın :)
eğer son kararımız kartsa ona göre kartı değiştireceğim
teşekkürler
saygılar

bunun garantisini kimse veremez. motor tako mıknatısı kırık / çatlak , takometre bobini arızalı , veya elektronik kart arızalı.

sayın kanyak benim kontrol ettiğim kadarıyla tako mıknatısı sağlam kırık ya da çatlak yok. tako bobini dediğiniz şey mıknatısın yerleştiği yuva mı? eğer resimden anlaşılabilecek bir şeyse sorunun kartta olduğundan emin olabilmek için takonun resmini çekip gönderebilirim?
teşekkürler

merhabalar
son kararı versek iyi olacaktı :)
saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular