Apartman yöneticisiyim ve asansör yenileme tekliflerinden en mantıklı olanı seçmem gerekiyor

Selamlar arkadaşlar. Ben bir apartmanda yöneticiyim ve bir müddet evvel 17 yıllık asansörümüz bozuldu bundan ötürü de apartmanca yenilenmesine karar verdik ve bize çevre asansör firmalarından 4 adet teklif geldi. Lakin şöyle bir sorunumuz var, ne ben ne de apartmanda elektrik işlerinden ve asansörlerden anlayan kişilerimiz yok. Bundan mütevellit bu tekliflerin hangisi iyi hangisi kötü karar veremiyoruz. Kara düzen bir teklif seçmektense buraya yazıp sizden yardım almanın daha iyi olacağını düşündüm. Yardımcı olabilirseniz ne mutlu.

1. Teklif:
1- Eker Makina
2- Pano Konel veya Mikrolift
3- Revizyon Seti
4- 10'luk Halatlar
5- 1. Takım Şişesi
6- Regülatör Takımı
7- Regülatör Halatı
8- Flexible Kablo
9- Makina Tesisatı ve Makina Dairesi Elektrik İşleri
10- Makina Korkulukları
11- Flexible Takoz
13- Makina Şasesi
Fiyat: 97.000+KDV

2. Teklif:
1- Akış Makina 7.5 KW 800kg
2- Maxwell Hız Kontrollü Pano
3- Limas Regülator
4- 10mm İzmir Çelik Halat
5- Aşırı Yük Sistemi
6- Çift Yönlü Haberleşme
7- Flexible Kablo
8- Kabin Panteni ve Ağırlık Patenleri Değişimi
Fiyat: 88.750

3. Teklif:
1- 30m Seyir Mesafeli 7.5 KW Engin Makina
2- VVF'li Hiz Kontrollü Mikrolift Pano
3- 32'li Flexible Gezer Kablo Değişimi
4- 10'luk Halat Değişimi
5- Kabin İçi Çağrı Buton Kaset Değişimi
6- Asansör Çağrı Dış Buton Kaseti Değişimi
7- Kuyu İçibe Lamba
8- Patenlerin Değişimi
Fiyat: 86.000

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yakın çevrenizden, müşteri referansı alın, birebir görüşün. Revizyon yapan firmaya abakım servis işi de vereceğinize göre,
arızaya gelme/yetişme, durumlarını ögrenin. 1.teklıf daha teferruatlı görünüyor. Revizyon sonrası, ucretsiz bir yıllık servis/Bakım sözleşmesinide ekleyin, şartnameye.

Çıkan parça ürünleri beleş alabilirim .

Fiyattan düşüyorlarmı ?

fiyatların hepsi ucuz ve ekonomik model . arkel pano,Schneider şalt malzeme ve motor oalrakda albertto sassi öneridir en azından yerli akar motor alın Konya malı malzeme seçmek en ucuzu olsun demektir

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri