Apartman tipi diyafonda hangi markayı tercih edersiniz?

FeBash

Üye
Selam,
Bir apartman tipi diyafon sistemi projesine başlayacağım. Kablolar çekili vaziyette sadece montajını yapacağız. 14 daireli ve kapıcılı bir sistem olacak.
Netelsan ve Audio markaları için teklif aldık, netelsan'ı audio ya göre biraz daha ucuza alıyorum. Daha sonraları problem yaşamamak adına hangi markayı tercih etmeliyim? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

selam

öncelikle yapacağın işte kolay gelsin marka ne olursa olsun öncelikle senin yapacağın işçilik önemli

ben şahsen audio tercih ederim

iç piyasada cok calıstım degişik markalar kullandım ama audio kadar kurulumu kolay ve nerdeyse hiç arızası olamyan bir cihaz

selam

öncelikle yapacağın işte kolay gelsin marka ne olursa olsun öncelikle senin yapacağın işçilik önemli

ben şahsen audio tercih ederim

iç piyasada cok calıstım degişik markalar kullandım ama audio kadar kurulumu kolay ve nerdeyse hiç arızası olamyan bir cihaz

Teşekkür ederim. İşçilikten yana sıkıntı yok. Zaten kablo hazır olduğu için cihazların kablolarını bağlayıp yerlerine monte etmesi kalıyor geriye.
Benim merak ettiğim ürün kalitesi açısından yukarıda bahsettiğim markalar arasında çok fark varmı?

netalsan vıko suan kullanılıyor sen natalsan kullan

audio öneriyorum yaygın ve iyi bir sistem

selam

audio önerilen bir marka ve gerekten sıkıntı yaratmayan bir yapısı var

herkesin dedigi gibi audio

Yapılan yorumlara göre audio yu tercih edeceğim sanırım. Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri