Ankara Tedaş İşçi-mühendis alımı

siz neresi için.. hangi kadrodan gireceksiniz mülakata

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ben mühendis olarak gireceğim yanlız.. bi yanlışınız olmasın... alım kpss puanına göre yapılıyor ve fazlada çağırılan yok

mühendis kısmında 1724 diye yazmış maaşı ? tekniker 1744 teknisyen 1277 yazılmış insan kaynaklarında ???

Tedaş kendi sitesinde biçok bilgiyi vermişti

Teknisyenler için maaş 2040 teknikerler için 2240 TL
Bende bu mülakata katılmaya hak kazandım, sanırım tüm türkiyeden 1500 civarı kişi mülakata gelicek

mühendis için konusuyorsanız bilginiz muhtemelen yanlış.. Kac kurum için alım var bilmiyorum ama ortalama kurum başına 5-6 kişi mülakata gelecegini düşünürsek maksimum 10 kuruma alım olsa 50 kişi mülakata gelir ki ben bu kadar bile olacagını zannetmiyorum.

inşallah dostum... inşallah güncel değildir :) isitifa edip gitmeye değmez yoksa :(

mühendis için konusuyorsanız bilginiz muhtemelen yanlış.. Kac kurum için alım var bilmiyorum ama ortalama kurum başına 5-6 kişi mülakata gelecegini düşünürsek maksimum 10 kuruma alım olsa 50 kişi mülakata gelir ki ben bu kadar bile olacagını zannetmiyorum.

Ben teiaş için bahsediyordum sanırım farklı kurumlardan bahsediyoruz.

Teiaş için 27 ağustos-2eylül tarihleri arasında 1179 kişi mulakata giricek.

yok dostum benim bahsini yaptığım alım tedaş genel müdürlüğü ankara

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri