ampermetre ile yük kontrolü

Tartim indikatoru ile set araliklarinda kuru kontak alabilirsiniz, esit tartim indikatoru ve yuk hucrelerine bir bakin

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
evet esit kullandım ama serısı aklıma gelmıyor dıkdortgen kırmızı display leri var kucuk uygulamar ucun bizde beton fabrıkasında katkı maddelerını tartmak için kullanmıstık

bu urunler mili amper veya mili volt olarak ccıkıs verır kucuk bir plc ile yapıla bılır set edeilen degerler arasında calısırı cıkıs verir
lo
Tartim indikatoru ile set araliklarinda kuru kontak alabilirsiniz, esit tartim indikatoru ve yuk hucrelerine bir bakin
bu urunleri biliyorum ben sadece ampermetre ıle olcum yapıp kontak aldıgımda bu ısı çozebılırmıyım dıye soruyorum ampermetre uzerınden gıdersek bana daha yardımcı olursunuz tesekkurler

Pwi dir muhtemelen, yaygin olarak bunlar geziyor piyasada

Mantiken olabilir, sonucta demeraj ve histerisiz araliklari oldukca esnek, mekanik tadilatada girmeden halledilebilir, sonucta yuk ampere dogrudan etki edecektir, denemekte fayda var.

Mantiken olabilir, sonucta demeraj ve histerisiz araliklari oldukca esnek, mekanik tadilatada girmeden halledilebilir, sonucta yuk ampere dogrudan etki edecektir, denemekte fayda var
aynen evet ampermetrede bosta ıken ıkı motor 6 amper gosterıyor yukte 10 amper motorlar yuke bındıkçe dreduktor dıslı uzerınden daha çokk amper çekecek ve bende belırledıgım ampere gelınece kontak çıkısımı alacam bana hangı tıp ampermetere onerırsınız motor demaraj akımı vs gıbı noktaların ayarlarını yapabılecegım bır ampermetre

Entes epm 4c den bizde 20 kadar var. Sorunsuz esnek cihazlar. Uygulamada sıkıntı yasarsaniz buradan haberlesiriz. 110 tl fiyatlari

sayın yaver18 ampermetre olmaz bence
-Motor ilk kalkışta yüksek akım çeker.
-volt dalgalanmalarında veya gerilim düşmesi sonucu amper yükselir
-motor zorlamadıkça amper yükselmez.
-hiç bir sistemde mekanik sistem motor zorlayacak şekilde yapılmaz.
çözüm. mekanik sistem olarak halata binen yükü algılayacak limit siviç sistem olabilir

Kesinlikle load cell uygulamadı yapın.. Eğer insan tasınacaksan sertifikalı loadcell kullanın. Sistemi 2 load cell düzenlenirse ve plc uygulaması olması biri bozulursa diğeri devrede olur

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri