Akım Kesen Endüstriyel Ürün

Merhaba Arkadaşlar,

Motor kumandada kullanmak için motorun kalkış akımını düşüren (kesen, azaltan) bir cihaz kullanmak istiyoruz ama marka, model, tedarikçi veya teknik olarak nasıl aramam gerektiğini bilmiyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Cevap için teşekkür ederim ama soruyu sanırım yanlış yazdım. Akımı sürekli sınırlayacak bir cihaz lazım. Motor normal çalışmada 10A kullanıyorsa ben onu %70'e ayarladığım zaman süreli 7A ile çalışacak. Bunun için bildiğiniz bir ürün grubu var mıdır?

Bunu istemenizdeki amac nedir hocsm,lutfen onu da belirtin ona gore yardimci olmaya calisalim

Frekans sürücüsü ile frekansı düşürürseniz motor devri ve dolayısı ile tork ve gücü kontrol etmiş olursunuz.

motor akımını dusurerek tork yapamazsınız frekansını kontrol ederek devrini azalta bilirsiniz buda sızın ısınızı gorecegını umuyorum bırded yıldız ucgen baglantı var tabıkıde yıldızda calıstırdıgınız zaman motor cdektıgı akım azalacaktır ama devir aynı olacaktır hemen hemen belki işinizi gorur surucu almadan

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri