Adaletsizlik olmuyor mu

slm merhaba ben üniversitede okuyan bir öğrenciyim açık konuşmak gerekirse yapılan yarışma vs diğer etkinliklerde 20 mesaj olayından da rahatsızlık duymaktayım dilersiniz ki buradaki bazı konular hakkında daha önce herhangi bir bilgim bunun yanı sıra bu bilgileri sayenizde burada öğreniyorum konulara yabancı olunca cevap yazmaktan ziyade konu hakkında bilgi alabiliyorum bu çok güzel ama yapılan yarışmalarda yada özel mesaj içinde 20 mesaj olayından dolayı destek alamıyorum bundan rahatsız olmaktayım birde son yarışma kitap ödüllü olan katılmak istiyorum öğrenmek istiyorum fakat işte bahsettiğim şekilde düşüncelerimi belirtmek istedim

sn ali 2007 sabret, bir dahaki etkinliğe katılırsın.

arkadasim biraz daha paylasimci olmalisiniz.bilmediklerinizi sormaktan cekinmeyiniz.bir soz vardir hickimse anasinin karninda ogrenmedi diye o yuzden bilmediklerinizi sorunuz mutlaka sonuc alacaksiniz

arkadaslar 20 mesaj olayı bence tatlı bir yaptırım neden diyeceksin foruma daha çok katılım olması , boylelikle daha çok bilgi alışverişi olması demek zaten,20 msj yazınca bu işten tat almaya baslıyorsun ve bırakamıyorsun bunda rahatsız olunacak bişey yok lutfen olayı bu gozle bakalım

bu kuralları koymasaydık foruma emek vermiş, paylaşımda bulunmuş, her akşam sorulara bilgileri dahilinde cevap veren üyelere haksızlık yapmış olurduk. yeni olan üyelerin forumu inceledikten sonra konu hakkında bilgisi olan kişiye özel mesaj atıp bilgi istemesini engellemk için de özel mesaj sınırını uygun gördük. bu sayede konunun foruma açılarak diğer arkdaşlarında bu konu ile ilgili sorunları varsa faydalanmasını sağladık.

yine de mesaj sayılarını arttırmaya çalışan arkdaşlar da oluyor gerektiği zaman müdahale de ediyoruz. görüyorum ki artık teşekkür mesajları yazılmıyor konuyu açarmısınız, döküman varmı, vs. şeklinde mesajlar yazılıyor :) burdan tekrar rica ediyorum bu arkadaşlara lütfen gereksiz mesaj yazıp mesaj sayınızı yükseltmeye çalışmayın, kendinizi belli ediyorsunuz çünkü...

Sn. volcanoos'a katılıyorum. Ben sizler kadar eski olmasam da forumdaki gelişmeye şahit oldum. Hiçbir zaman sorumu esirgemedim, Allah razı olsun hiçbir üyemiz de cevaplarını ve yorumlarını esirgemedi.

Benim en çok sevindiğim olay ise "Yok mu bana +pop?" gibi basit şeylerin artık forumumuzda olmaması.. Burası seviyeli ve düzeyli bir forum haline geldiyse, bazı kurallar sayesinde oldu.

Sn. A_L_İ_2007,

Siz öğrenme isteğinizi kaybetmeyiniz. Bir kitap, iki kitap farketmez. Burada kitaplarda bulamayacağınız değerli bilgileri bulabilirsiniz.

Saygılarımı sunar, iyi çalışmalar dilerim..

forum reel sektörde bir eksiği tamamlıyor.hemen her konuda arama
motorlarında bir arama yapınca bu adresten bir sürü cevapla
karşılaşıyoruz.günümüz elektrik elektrik teknolojisi konusunda süper
bir forum.elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
sen foruma takıl boş ver yarışmayı vs ilerde katılırsın

Sn, A_L_İ_2007, hem de hiç haksızlık olmuyor inanın.

20 mesaj sınırı kimseyi soğtmamalı aslında. Gerekli ve yerinde mesajlarla 31 mayısa kadar çekilişe katılım şartlarına erişebilirsiniz.

Bir not: Gereksiz yere atılan mesajlar silineceği, üst üste yazılan mesajlar birleştirileceği için, sırf mesaj sayısını artırmak için yapılan çabalar sadece bizi oyalar.

Son düzenleme:
değerli kontrolkalemi üyeleri büyüklerim elbette sizlere hak veriyorum ancak düşüncelerimi belirtmek istedim elbette haklısınız ama SN:genç arkadaş SN:volcanoos SN:gezer77 sizlerde göreceksiniz bende buradan edindiğim bilgiller ve deneyimim sayesinde sizler gibi bende bu sitede önemli işlerin başında olmak ve en az sizlerden daha çok paylaşım yapacağım :D yani dikkat edin artık açık yollu rakip geliyor :D sizlere o gün gelince bu mesajımı saklayınız:D:D:D

değerli kontrolkalemi üyeleri büyüklerim elbette sizlere hak veriyorum ancak düşüncelerimi belirtmek istedim elbette haklısınız ama SN:genç arkadaş SN:volcanoos SN:gezer77 sizlerde göreceksiniz bende buradan edindiğim bilgiller ve deneyimim sayesinde sizler gibi bende bu sitede önemli işlerin başında olmak ve en az sizlerden daha çok paylaşım yapacağım :D yani dikkat edin artık açık yollu rakip geliyor :D sizlere o gün gelince bu mesajımı saklayınız:D:D:D
sayin ali senin adina sevindim.fakat unutmaki erken kalkan her zaman yol alir buda bir atasozudur bunuda akilciginin bir kenarina yaziver

Forum istatistikleri

Konular
128,576
Kullanıcılar
450,579
Son üye
Bekirdsasas

Yeni konular

Geri