acs 800 bağlantı pc bağlantısı nasıl yapılır?

efe43

Üye
sayın arkadaşalr bende window driver light progarmı var ve elindede usb 232 ve rj 45 bağlantısıyla acs 550 ye baplanıp pc den bağlantı yapabiliryorum ama acs 800 nasıl bağlantı yapacağımı bilmiyorum ama yaptığım araştırmalarda usb 485 çevirici ile süücü üzerindeki klemenslerden bağlantı yapılabileceğini söylediler ama hangi klemenslerden olduğunu bilmiyorum bana bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim eğer tel numaranızı verirseniz hemen arayabilirim saglılar

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sayın arkadaşalr bende window driver light progarmı var ve elindede usb 232 ve rj 45 bağlantısıyla acs 550 ye baplanıp pc den bağlantı yapabiliryorum ama acs 800 nasıl bağlantı yapacağımı bilmiyorum ama yaptığım araştırmalarda usb 485 çevirici ile süücü üzerindeki klemenslerden bağlantı yapılabileceğini söylediler ama hangi klemenslerden olduğunu bilmiyorum bana bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim eğer tel numaranızı verirseniz hemen arayabilirim saglılar

NDPA-02 PCMCIA kartına,
NDPC-12 PCMCIA - Fiber optik dönüştürücüye,
RDCO-03C modülüne,
Ve son olarak 2 peer fiberoptik kabloya ihtiyacın var.

sn hand andersan peki bu kabloları nereden temin edebilirim bilginiz için teşekkürler

selamlar
drive window light programıyla acs350-550 ve dcs400 serisi ürünlere müdahale edebilirsiniz.
acs800 e pc den bağlanmak istiyorsanız drive window programına ve yukarıda belirtilen ürünlere sahip olmalısınız. bu ürünlerin tümü ve program "drive window kiti" olarak geçmektedir. Buradan' bilgi alabilirsiniz ürün fiyat listesinde bulunmaktadır.

syn arakadaşlar verdiğinmiz bilgiler için teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri