acil bildiklerinizi paylasın

kanun41

Üye
cagırma tesisatı montajı ve baglantıları acıklamalaı resımlıde olur
güvenlik tesisatı montajı ve baglantılı acıklamalı resımlıde olur

yardımcı olan arkadaslara tesskrler

cagırma tesisatı montajı ve baglantıları acıklamalaı resımlıde olur
güvenlik tesisatı montajı ve baglantılı acıklamalı resımlıde olur

yardımcı olan arkadaslara tesskrler

Bakın hem nick name'iniz "kanun41" şeklinde bir kanun adamını da direk olarak da çağrıştırıyor,hem de başlıkta sanki bir emir kipi kullanmısşsınız gibi de geldi bana.(Acil paylaşın!...gibi:confused:) Halbuki biraz daha yumuşatarak da sonuna "....ınız,mısınız,mıydınız ?" şeklini ttercih etmiş bulunsaydınız eminim tüm üyelerin buna bakışı da yine daha yumuşak ve çözüm arayıcı hiç şüphesiz olabilirdi.Birinden bir şey rica edilirken hitap etme kelimeleri karşınızdaki insanın o an içinde bulunduğu bu psikolojisini de tam dikkate alarak çok büyük önem taşıyor çünkü.Siz bu durumda ayni askerdeki bir Komutan veya bir Cumhuriyet Savcısının emri gibi bir direktif vermiş de bulunuyorsunuz,belki siz hiç farkında bile bulunmayarak.Kolay gelsin.

ben kime ne yaptım sağ olsun bülent ustadan (bylent) başkası yardımcı olmuyor siteye ilk girdiğim zamanlar bir çok kişi yardımcı olurken şimdi yok benim bildiğim çok az şey olmasına rağmen elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum buradan ustalarada sesleniyorum bilgilerinizi mezaramı götürmek istiyorsunuz arz ederim. biz çıraklar kimden öğreneceğiz sayfalarca pdf okuyarakmı üstelik her yardımcı olana allah biliyor hep dua ediyorum

ben kime ne yaptım sağ olsun bülent ustadan (bylent) başkası yardımcı olmuyor siteye ilk girdiğim zamanlar bir çok kişi yardımcı olurken şimdi yok benim bildiğim çok az şey olmasına rağmen elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum buradan ustalarada sesleniyorum bilgilerinizi mezaramı götürmek istiyorsunuz arz ederim. biz çıraklar kimden öğreneceğiz sayfalarca pdf okuyarakmı üstelik her yardımcı olana allah biliyor hep dua ediyorum

Selamlar, Yawuz58 senle ne alaka kanun41(kanun namına ... :))??? Soruyu sen mi sordun ben mi yanlış okuyorum, şaşkınım.

Arkadaşlar sır saklamıyor ama az çok soruyu sorandan biraz nezaket beklenir, açık net soru bekler, nerde kullandığı ne yaptığı nerde sıkıntı yaşadığı...
Bir de çağırma tesisatı (basit lamba devresi gözüyle bakıyorum ben) gibi basit bi şey sorulunca verdiğimiz bilgilerden (teknik terim ister istemez geçecek) ne kadar anlayacak ne fayda görecek insan ister istemez ikilemde kalıyor.
Son olarak (güzel) Türkçeyi kullanmak sadece kelimeyi doğru yazmakla olmaz, noktalamaları da yerinde yapmak anlam katar veya
değiştirir (lütfen kimse alınmasın, zaman zaman ben de eksik kullanıyorum).

Sayın [MENTION=1045]YAVUZ[/MENTION]58 sen [MENTION=313968]kanun41[/MENTION] misin? Yanlışlıkla [MENTION=1045]YAVUZ[/MENTION]58 nickle girdin galiba.:D

öyle olduğunu sanmıyorum yine de cevap hakkı doğdu bekleyelim cevabı gelince hep beraber öğreneceğiz

ben kanun 41 değilimde .son zamanlarda dikkat ediyorum ,tabi kimse cevap vermek zorunda değilde. özellikle alıntı yapıyorum görülsün diye tık yok yani benim demek istediğim nokta şu, evet kanun 41 nickli arkadaş biraz emri vaki gibi yapmış cevap verilmiş bende diyorumki bendemi öyleyim mi ki sorduğum sorulara cevap veren olmuyor bülent usta dışında dediğim gibi her yardımcı olana dua ediyorum tekrar vurguluyorum. kimse yardımcı olmak zorunda değil ama üzülüyorum tabi unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır

Forum içi yazım kuralları geregi açılan konunun farklı yönlere ve yorumlara yol açması nedeni ile konu taşınmıştır.
İyi günler.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri