abm marka motor

HAL

Üye
arkadaslar vıncın kaldırma ve ındırme motorunu yaktık.motorcuya goturup sardırdık ama motorcunun dedıgıne gore ıncekı yalıtkan malzemeler asınmıs motor cok ısınıyor.akımlara baktıgımız zaman yavas ve hızlı devırde cok guzel.rulmanlarıda ıyı motorcu arkadas yenı motor alın dıye tavsıyede bulundu.ama motor ABM marka ben bu motoru bursada arastırdım ınternete baktım bulamadım.acaba bu marka motoru satan turkıyede varmı. sızlerın yardımlarınızı beklıyorum.tesekkurler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sn hal;
Aynı marka olcak diye birşey yok. Motor etiket değerleri ve boyutu tutuyorsa başka markada kullanabilirsiniz. illa ABM olacak derseniz vinçin montajını yapan firmayla görüşmenizi tavsiye ederim. ABM marka motor satan veya aracılığını yapan bir firma bende göremedim nette.

ABM Marka motor türkiyede Çakmak Vinç kullanır onlara sor elinde stokta vardır illaki diğer marka motorlarda sorun yaşayabilirsin türkiyeye uzun vadelerde geliyor bu tip motorlar ancak vinç satışı yapan yerlerde dengi bir motor bulabilirsin ama sen bence çakmak vinci ara sorunun ABM ile çözülür bana kalırsa çünki onun önünde özel yapım bir redüktör var ve motorun ön mili özel işlenmiş olabilir flanşı özel olabilir bunlara dikkat et

evet dedıgın gıbı flanşı ozel dıger marka motorların boyutları buyuk ve flanslarıda uymuyor ustelık ucuda helıs dıslı yanı mutlaka aynı marka motor olası gerekıyor cakmak vınce mail atacagım bakalım ellerınde varmı cok tesekkur ederım ılgı ve alakanıza ınsallah ellerınde vardır.

abm motor çin üretimidir .
belli başlı standartlara uygun degildir alibaba diye bir çin pazarlama sitesinden butür motorların üreticisine ulaşabilirsiniz.

sagol kardesım bu cok daha ıyı oldu en azından bulabılme sansımız var sagolasın

Ali ustam yanlış bilmiyorsam ABM motor alman üretimi bir motor
ABM Greiffenberger Antriebstechnik GmbH - Home

Haklısınız abm marka olarak alman motor firmasıdır ,almanyada üretilenler din normunda oldugundan dünyada üretilen tüm din normlu motorlara uyarlar .
Ama bizim afacan çinliler onunda cılkını cıkardılar aynı isim altında normlara uymayan motor üretip gercek abm gibi satıyorlar sadece abm de degil siemens bosch gibi markalarıda basabiliyorlar.
Arkadaşımız standart motorları uygulayamayınca aklıma geldi tekrar araştırdım.

Bu motorunuz yandıgında, bobinajcı ark., ısıdan yandı dediğine göre, sogutmada sorun var demek. Uzun zaman yavaş devırde calısıyorsa sogutmuyor olabilir. Bu tip motorlarda bazen, termık koruma ve/veya dan başka termıstör, ptc koruma olması gerek. Ya termıstör rölesı ıptal, veya ucları baglı olmıyabilir. Bence, sargı içlerıne termistör yerleştiriniz.

arkadaslar vıncın kaldırma ve ındırme motorunu yaktık.motorcuya goturup sardırdık ama motorcunun dedıgıne gore ıncekı yalıtkan malzemeler asınmıs motor cok ısınıyor.akımlara baktıgımız zaman yavas ve hızlı devırde cok guzel.rulmanlarıda ıyı motorcu arkadas yenı motor alın dıye tavsıyede bulundu.ama motor ABM marka ben bu motoru bursada arastırdım ınternete baktım bulamadım.acaba bu marka motoru satan turkıyede varmı. sızlerın yardımlarınızı beklıyorum.tesekkurler

kardeşim sen motorcu arkadaşına söyle onu güzelce sarsın

Forum istatistikleri

Konular
128,265
Kullanıcılar
450,087
Son üye
Hsnozer

Yeni konular

Geri