95 kva jenaratörü otomatiğe çevirmek istiyorum?

ahmet114

Üye
95 kva jenaratörüm var otomatiğe çevirmek istiyorum.dizel jenaratör pompalı stop ederken tel var teli çekerek stop ediyoruz..otomatiğe en ucuz nasıl geçirebilirim.şekil gönderebilicek varmı malzeme listesi ile birlikte teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşım aşağıdaki siteye gir ordan otomatik panelleri incele otomatiğe çevirmek için bir kontrol panosuna ihtiyacın olacak bir de bu adresteki gibi bir panele önce panelleri incele daha sonra pano kısmına bakarsın

EMKO Electronic and Energy

arkadaşım ben jeneratör uzmanıxyım ararsan yardımcı olurum 5414917984

çok kolay hoca
ama altyapı ve masraf çıkarmak lazım özelden yazarsan tel nosunu vereyim görüşelim
ben daha önce 2 jeneratör firmasının teknik servis müdürlüğünü yaptım ve halen teknik servis müdürüyüm

jeneratörü otomatiğe çevirmek için sana gerekli olan otomatik start modülü ile 2 adet uygun güçte kontaktör
bunlar 200 dolar dan başlayıp 2000 dolara kadar mevcuttur
kontaktörlerde ise sana tavsiyem lg ucuz ve kullanışlı siemenste kullanabilirsin
ayrıca blok su ısıtıcısı ve akü şarj redresörüde gerkli
blok su ısıtıcısıda 180 tl ile 250 tl arasında
vede akü şarj redresörüde 130 tl
başka bir şeye gerek yok

tabi bana yaptırısan birdde servis alırım :)
***@****.com.tr ye mail alırsan sana her konuda yardımcı olabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri