500x500x250 ölçülerinde pano neden yok?

Suat_Korkmaz

Profesyonel Üye
Bu ölçüler çok mu anormal anlamadım ki. Neden yok?

Yüksekliğinin 500 olması gerekiyor. Bu ölçüde 400 en dar. 500 olursa tam oluyor.

panolar genelde dikdörtgen şeklinde yapılır ve kullanılır.
kablolar alt kısımdan girer. pano içerisine konanan şalter.kontaktör,akım rölesi.vs alt alta konur kablo montajı daha kolay ve projedeki çizime benzer. bu benim görüşüm.

bende o yönde ilerliyorum @Suat_Korkmaz abi baktığım panolar ya büyük kalıyor yada küçük sac kestirip yapmak en mantıklısı giriş çıkış yerlerini de açık halde lazerde kestirebilirsem on numara olacak

500x500x200 işini görür ise EAE panoda mevcut. Bunlar standart ölçülerdir @Suat_Korkmaz

Ekli dosyalar

• pano.JPG
    pano.JPG
    146.4 KB · Görüntüleme: 26
Sitesine fiyat yazmayan firmaları pek sevemiyorum. Ülkemiz için bu durum ciddi zaman kaybına sebep oluyor. Aradığımız ürünün fiyatını öğrenmek, kıyaslamak diye bir şey resmen işkenceye dönüyor.

Şimdi bu ürünü almaya karar vereceksin. Adamları uygun iş vakti aramaya çalışacaksın. Haliyle iş yerindeki vaktini bunlara harcamak istemiyorsan öğlen arası bunları yakalama çalışacaksın telefonda... Aradığın kişi seni fiyatlara bakabilecek birine yönlendircek o adam yerinde olacak. Kaç tane diye soracak vs vs.. Sadece 1 firma ve 1 marka için bunu yapacaksın. Ticaret böyle yapılmaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri