3200 kVA ve 100 kVA örnek iç tesisat ve trafo projes

cca000

Üye
Merhaba Abilerim, Kardeşlerim
Yeni mezun elektrik elektronik mühendisiyim ufak ufak proje çiziyorum öğrenmeye çalışıyorum. Elinde rica etsem 3200 kVA iç tesisat, trafo projesi ve 100 kVA iç tesisat, trafo projesi olan varsa projenin temel kısımlarını silip dwg halini***@*** adresine mail atabilir misiniz? Biliyorum 3200 kVA düşük bir güç değil. İncelemem gereken bazı kısımlar mevcut. Biliyorsunuz ki ne kadar çok proje incelemek o kadar bizler için iyi. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Herkese iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Yeni mezun elektrik elektronik mühendisiyim ufak ufak proje çiziyorum öğrenmeye çalışıyorum. Elinde rica etsem 3200 kVA iç tesisat, trafo projesi ve 100 kVA iç tesisat, trafo projesi olan varsa projenin temel kısımlarını silip dwg halini ***@*** adresine mail atabilir misiniz? Biliyorum 3200 kVA düşük bir güç değil. İncelemem gereken bazı kısımlar mevcut. Biliyorsunuz ki ne kadar çok proje incelemek o kadar bizler için iyi. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Herkese iyi forumlar.
Sen ne istediğini bilmiyorsun delikanlı herhalde. Koca tesisin elektrik projesini istiyorsun .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen ne istediğini bilmiyorsun delikanlı herhalde. Koca tesisin elektrik projesini istiyorsun .
Evet parsel bilgileri fabrika bilgilerini istemiyorum. İstediğim yüksek güç farkındayım. Gönderebilecek kişi için herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.

Yeni mezun elektrik elektronik mühendisiyim ufak ufak proje çiziyorum öğrenmeye çalışıyorum. Elinde rica etsem 3200 kVA iç tesisat, trafo projesi ve 100 kVA iç tesisat, trafo projesi olan varsa projenin temel kısımlarını silip dwg halini***@*** adresine mail atabilir misiniz? Biliyorum 3200 kVA düşük bir güç değil. İncelemem gereken bazı kısımlar mevcut. Biliyorsunuz ki ne kadar çok proje incelemek o kadar bizler için iyi. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Herkese iyi forumlar.
Evet parsel bilgileri fabrika bilgilerini istemiyorum. İstediğim yüksek güç farkındayım. Gönderebilecek kişi için herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.
Yanlış adrestesiniz! Elk kurumuna başvurun onlarda çeşitli güçler var, bu atarınızı ordakilere yapın.

Yanlış adrestesiniz! Elk kurumuna başvurun onlarda çeşitli güçler var, bu atarınızı ordakilere yapın.
Elektrik kurumu proje paylaşmıyor emo dan istedim bizde yok diyor geçiyor.

Çevrenizdeki bir SMM den isteyin.
Ancak,projelerin büyük kısmı res-
sam üretimi ! kopyala yapıştır oldu-
ğundan,orada gördüklerize ,ha hep
böyle oluyormuş ! gözü ile bakma-
yın.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye