32 bit sistem max. bellek kullanımı

Önemli olan performans :) eğer indirdiğiniz işletim sistemleriyle sorununuzu cozemezseniz çalışır olanı bulmak için yardım edebilirim tekrar buraya yazarsanız. İyi geceler

haklısınız performans tabiki işte bu 32 bit yüzünden performans olmuyordu :)

4 Gb 'a kadar kullanabilirsiniz. Daha üzerisi icin 64bit sistem gerekir.

64bit.jpg
sorun çözüldü 64 bit windows 7 kurdum
şimdi tek istediğim alacağım bellek konusunda yardımınız
o verdiğimi değil de bunu düşünüyorum
bakarmısınız anakartımı vermiştim uyumsuzluk sorunu olabilir mi
http://www.hepsiburada.com/kingston...6mhz-ddr3-ram-hx318c10fw-8-p-BDORHHX318C10FW8
bir sorunum çıktı diskleri tek tek araçlardan denetledim sorun yok ama hala bu uyarı çıkıyor
yardımlarınızı bekliyorum 2 konu için de
sorun.png

Son düzenleme:
Hd pro tune ile disk taraması yapın. Healt ve error scan bölümünü resimlerini paylaşın. Muhtemel diskiniz hapı yutmuş.:p

Healt ile error scan dedim.
ona dikkat etmemişim kusura bakmayın tarıyorum 30 dakika geçti uzun sürecek gibi :)
biraz araştırdım böyle hatayı alıyorlarmış ama hdd de sorun olmamış
regeditteki bu 2 olan değeri 1 yapınca uyarı vermiyormuş daha denemedim ama 10 dakikada bir falan geliyordu 1 saat falan oldu uyarı gelmedi
hdd sorunu.png
birde o almayı düşündüğüm belleğe bakarmısınız anakartıma uyumlumudur normalde uyumlu gibi ama pin olayı falan sıkıntı çıkmasın
anakartım gigabyte f2a55m-ds2
şuanki ram hyperx blu 4gb 1600 ddr3

Hiç kırmızı kutucuk yani bad sector çıktı mı?
Bu arada ram ile ilgili söyleyeceğim anakart modelinize göre hangi ramı destekliyor araştırın. Ayrıca işlemcinin mhz hızına da dikkat ederek ramı seçin. Yoksa sonuç hüsran olur.
Hatta satıcıyla iletişime geçip anakart modelinizi verin onlar size cevap versinler ki sorumluluk onlar da olsun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,193
Son üye
Kronoss

Yeni konular

Geri