3 faz inverterle tek faz motoru çalıştıra bilirmiyim

wert651

Üye
3 faz inverter ile tek faz motor yada wantılatör çalıştıra bilirmiyim ? bilgi verebilirseniz sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
invertörle çalıştırman şartmı?invertörün özellikleri böyle bir çalışma şekline uygunsa belkı çalışır..

vantilatör çalışırda sürücü dengesiz akımdan hataya geçebilir sürücü parametrelerine bakmalısın

tek fazlı giriş çıkış 3 faz inverterde denedim hataya geçti olamdı

hız ayarı yapabilyorsusn ya aklıma takıldı oyuzden sordum bi trafo 380-220 kulanmam yeter aslında ama fikri olan vardır die sordum

Moderatör tarafında düzenlendi:
bir vantilatör için bukadar teferruata ne gerek var :) invertör baya iyii para ve sonra birde trafo..bence ugrasma ..invertör girişinden bir kablo çık,koy bi sigorta,birde nötr kablosu bagla.alsana 220v.ve sonra invertörle trafoyu sat bi klima al :)) saygılar..

:) Touche arkadaşıma yürekten katılıyorum.Hem problemin çözüldü hem arada klima sahibi olmuş oldunuz:)

Hayır teknik olarak imkansız.mantıklı ve hesaplıda değil

bir vantilatör için bukadar teferruata ne gerek var :) invertör baya iyii para ve sonra birde trafo..bence ugrasma ..invertör girişinden bir kablo çık,koy bi sigorta,birde nötr kablosu bagla.alsana 220v.ve sonra invertörle trafoyu sat bi klima al :)) saygılar..

Aynen mantıklı değil bu ve teknik değil cihaz yine hataya geçer .

Forum istatistikleri

Konular
128,551
Kullanıcılar
450,547
Son üye
sedaaksoypasa

Yeni konular

Geri