21 Ağustos - Bursa İftar Yemeği Etkinliği

Yemek ve buluşma gerçekten muhteşemdi. Bütün arkadaşlarla tanıştığıma memnun oldum. Seni hatırlayamadık diyen arkadaşlara kendimi şöyle tanıtayım. Ben mavinin yakın arkadaşı olan kişiyim.

Artık kendime ait kullanıcı hesabı ile siteye üyeyim. Bundan sonra siteye tam katılım.;)

Arkadaşlar ekte yemek esnasında çektiğim bazı fotolar var. Tabii sizlerdeki fotoğrafları eminimki benim çektiklerimden fazladır.(herkes beni lafa tutunca başkaları daha fazla çekmişlerdir)

Ekli dosyalar

• Balibeyhan.txt
    442 bayt · Görüntüleme: 50
Sn. tossun2008,

Öncelikle ellerinize sağlık. 1. fotoğrafa baktım da bir tek Sn. hicazkar16 objektifi yakalamış. :)

Bu arada üyelerimizi biraz özendirmek gibi olacak ama biz o gün mekan değiştirerek saat 03.30'a kadar sohbet etmeye devam ettik. :)

Son düzenleme:
arkadalar cok guzel bı organızazyon hepınızın ramazanı serıflerınız kutlarım astanadan saygılar dılerım

Sn. tossun2008,

Öncelikle ellerinize sağlık. 1. fotoğrafa baktım da bir tek Sn. hicazkar16 objektifi yakalamış. :)

Bu arada üyelerimizi biraz özendirmek gibi olacak ama biz o gün mekan değiştirerek saat 03.30'a kadar sohbet etmeye devam ettik. :)

Biliyosunuz ki ben tek değildim. ama bir sonraki toplantı bu şekilde değil de eşlerle katılım daha bi hoş olur diye düşünüyorum.

Sn. tossun2008,

Demek istediğimi yanlış anladınız. Ben katılamayan veya başka illerde olan üyelerimize söylemek istedim.

Eş hususunda da size katılıyorum. Böylelikle daha fazla vakit geçirmiş oluruz.

Saygılarımla,

Sn. tossun2008,

Demek istediğimi yanlış anladınız. Ben katılamayan veya başka illerde olan üyelerimize söylemek istedim.

Eş hususunda da size katılıyorum. Böylelikle daha fazla vakit geçirmiş oluruz.

Saygılarımla,

yok yok doğru anladım ben sizi. sorun yok.

üstat bu eşlerle toplanma olayına bir yıla kalmaz müdahale edeceğim ama şimdilik malesef benim için zor :D

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri