Ben bişey soracağım.. Biz Kocaeli Üniversitesi Teknikeğitim Fakültesi toplu gelmek istiyoruz.Davetiye işi nasıl olcak.Davetiyeye baktım şirket adı falan istiyor.

gerekli bilgileri gönderirseniz davetiyeleriniz kargo ödemeli olarak gönderilecektir...

sn. volcanoos
Sitede bulunan online bilet alma bölümünde öğrencilere yönelik olmayan kutucuklar oldugundan , bileti kargo yolu ile mi almak durumundayım?

taleplerinizi ad, soyad, telefon no, adres ve hangi faz için davetiye istediğinizi belirtip [email protected] adresine iletebilirsiniz.

davetiyeler pazartesi gününden itibaren yurt içi kargo ile ödemeli olarak gönderilmeye başlanacaktır.

fuar davetiyeleri gönderilmeye başlanmıştır.

bilgilerinize, saygılar...

Merhaba ben bu yarışmaya katılmak istiyorum online davetiye edinmiştim ama projeyi kime nereye nasıl gönderebilirim şartları nelerdir öğrenmek istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sn. procon55

* Laptop ödüllü proje yarışması hakkında detaylı bilgiler yakın zamanda duyurulacaktır.

bilgilendirme için teşekkürler.Bende arkadaşımı alıp geleceğim.

Nedense birden aklıma Yılmaz ERDOĞAN'ın vizontele tuuba filmi geldi.
Filmin sonuna doğru kütüphane müdürü artık o ilçeden ayrılmak üzere, eşyalar toplanmış, otobüs bekliyorlar.
Deli emin'le tuuba yanyana oturmuş sohbet ediyorlar.
Tuba---- Gidince sana sık sık mektup yazarım.
Emin--- Yok yazma, biliyormusun burası küçük bir yer. İnsan hergün yola bakıyor tanıdık birisi gelecekmi diye, ya da bir tanıdıktan mektup filan gelirmi diye hep yola bakıyorlar.
Hep öyle bakıyorlar bakıyorlar kimse gelmiyor. Burdan giden burayı unutuyor.

Fuar organizasyonu bu sayfada yayınlanıyor, herkes ben geleceğim, bende gelmeyi düşünüyorum, inşaallah geleceğim diye yazıyorsunuz, fuara gidince gözlerimiz kapıda veya çalacak cep telefonumuzda.

3 - 4 kişiyle tanışıp, bir araya gelip, çay içip sohbet ediyoruz ama gözümüz hala deli emin gibi kapıda. Burçin kardeşimde olmasa hiç çekilmeyecek. Hakkını yemeyelim, berdibek, bilir74, hobielektrik, günerdr arkadaşlarımızla tanışmak mutluluğuna eriştik.

İnşaallah bu fuarda kalabalık bir grup bir araya gelebiliriz.

Görüşmek üzere hoşçakalın.

Sen varolasın sn.şef'im ;

Yine duygularıma,düşüncelerime tercuman oldun ve yine bilgisayar başında tatlı bir tebessüm ettirdin.

Evet hocam biz herzaman fuarlardayız,ama bak hiç değilse bu sefer yanımıza volcanoos ve roboelektronikte katılacak değişiklik olarak bize ait bir stand yemeye içmeye erzağımız :D sitede yayınlanan güzel konulardan oluşturacağım sunumları göstermeki için projeksiyon cihazımız birde sahibini bekleyen laptopumuz olacak.

Eeee bu durumda üyelerimizin bizi yalnız bırakacaklarını sanmıyorum

sayın şefim burçin'in dediği gibi bi aksilik olmazsa ben de fuar standında olacağım. sizin daha önceki fuarda çektirdiğiniz fotoğrafı görmüştüm forumda. artık standın önünde ve sizin hazırladığınız forumun ilk afişi ile beraber kalablık bi grup olarak fotoğraf çektiririz. burçin erzağımız tam olsun aç kalmayalım yaban ellerde :D

Forum istatistikleri

Konular
128,317
Kullanıcılar
450,151
Son üye
YunusTuncel

Yeni konular

Geri