160 kw lık taş kırma motoruna yol verme

ayhan76

Üye
arkadaşlar merhaba. yeni bir tesis kuruyoruz 160 kw lık bir motor var. taş kırma motoru. bu motora nasıl yol vermek gerekir. deneyen arkadaşlar varmı.yardımcı olursanız sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadasım ben abb pstb-570 soft starters kullanıyorum 2 ad.motorumda, baypas kontaktörü içinde ve gayet sorunsuz calıştırıyorum.kırıcı uygulamalarında üstüne tanımam.senin kullanıcak oldugun model ise pstp-370 kırıcı uygulamalarında kontaktör önermem cektigi akımdanda tasarruf edersin kendi parasını kendisi cıkarıyor.

Abb düşünüçek olursan -apaz elektrik-fuat bey:05309203268 aklında oluşan sorunları danısa bilirsin.

teşekkürler tezcan kardeş.

Kırıcı tesisinizin çalışma süresi uzunsa-biraz daha pahalı olmakla birlikte-sürücü kullanmanızı tavsiye ederim.Kullanıcı,kırıcının ihtiyaç duyduğu kırma hızını ayarlayabilir.Bu sayede ciddi bir enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,327
Kullanıcılar
450,169
Son üye
mkaan11

Yeni konular

Geri