0.75kw ac motor surucu

yavuzmacit

Üye
Arkadaşlar merhaba 0.75kw 3 faz AC motor biz kontu rol devresi kurmak istiyorum bu konuda bilgisi olan var mi veya elinde hazir çizili devre şema si olan var mi

sürücülerde güç devresi genel olarak bellidir.rst den 3 fazı verip uvw ye motoru bağlarsın.
ancak kumanda devresi oluşturabilmek için kullanacağın sürücünün marka ve modeli belli olması gerekir.

hayır anlatamadım ben surucunun kendısını yapmak ıstıyorum aresde pcb tasarlayıp calıstırıcam

Hedefiniz büyük.

Cidden hedefiniz büyük, tabiki imkansız değil ama hazır devre sorduğunuza göre hobicisiniz ve diy proje arıyorsunuz diye tahmin ediyorum. Ve elektronik bilginiz de zayıf olsa gerek çünkü soru çok sığ olmuş. Eğer doğru izlenimlerde buşunduysam şunu belirteyim ki projenizin gerçekleşmesi en az 1-2 yıl sürecektir. Altını çiziyorum en az.

Bunlar benim için önemli değil diyorsanız elektroniğe giriş yapmanız gerekecek araştırmaya pwm ile başlayabilirsiniz. Ve ingilizce çok önemli...

Sizi yıldırmak istemeyiz kesinlikle yapabilirsiniz ama çok kolay ve hızlı olmayacağını bilmeniz gerekir. Ben de sürücü kartları tasarımıyla uğraşıyorum. Ac Motor sürücüden Servo sürücüye kadar geniş bir yelpazede ürünler geliştiriyoruz. 1 Yıl geçti henüz araştırmalarımız tamamlanmış değil, özellikle power boardlar...

Kolay gelsin.

cok tesekurler aslında electıronık bılgım bu projeyi gerceklestırmeye yeter ancak buna kafa yorucak bı vaktım yok gınede sagolun

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,228
Kullanıcılar
450,019
Son üye
ivanko_100

Yeni konular

Geri