şarj istemeyen cep telefonu geliyor kablolardan kurtuluyoruz gıbı hadı hayırlısı

ya ben şuraya takıldım tek sorun pilin uzun konuşmalarda erkenden tükenmesi diye ... madem kendini baz istasyonundan şarj edebiliyor... konusma yapıldığına göre baz istasyonu çekim alanındayız demektir... etsin kendini şarj :p neden batarya bitiyo ki :p

Arkadaşlar,
Bence Kansre'e neden olacak olan bir buluş bu, Pil boşaldıkça radyosyonu üzerine daha çok çekecek buda Kanser riskini artıracaktır.

teknoloji ilerliyor artık herşey mümkün olabilir ama insan sağlığı ve yaşam tarzı da aynı paralellikte mi ilerliyor?
sanmıyorum!!
artık o kadar bireyselleşiyoruz ki toplumun sessiz bir parçasıyız, makinenin bir dişlisi gibi, çocukluğumda bu kadar teknoloji yoktu belki ama sokaklarda oynadığımız oyunların tadı damağımdadır halen, sokaklar bizimdi, anne babalarımız şimdi bizim çocuklarımızı merak ettiğimiz gibi etmezlerdi bizi dışarı çıktığımızda, şimdi bir kızım var 2 yaşında bu teknoloji dünyasının bir parçası olacak diye çok endişe duyuyorum, şimdiden bilgisayarla haşır neşir oluyor ne kadar istemesem de.
her yeni buluşta nedense hep bu duygular hakim olur bana, sizde durum nedir, varmı benzer duyguları paylaşan?

50 sene sonra kullanırız biz hala dünyayı bu hızda takip edersek...

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri