Şu özelliklere bakar mısınız?

eksik okumusumdur kusura kalma:)
Evet ustam senden bi fikir alsam hic fena olmaz aslinda alma dersen almicam biliyosun pek anlamiyorum ben kullaniciyim sadece :)

al al da cok bir sey bekleme.ha denk getirebilirsen o sokete uygun bir i ya da c2d falan bulursan iyi olur.

sen bir de dark messiah of maght and magic i dinle:)

Mitolojiye mi kaciyor :)
ooo hem de ne mitoloji. antik devirden kalma bir oyun. hem konu hem cevre hem de yapildigi devir itibari ile:) :) :)
ama intelde en kotu c2d istemesi ile, 128 bit ekran karti istemesi ile de ohazingen yapti. oyle yuksek sistem ihtiyaci istiyordu ki. ciktiktan 2 sene sonreasinda millet oynayabildi:) o pc ile acarsin ama kapatamazsin:)

Call of duty serisini tavsiye ederim çok erken gelmişim dünyaya :) Birde desert storm vardı aklımda kalan sevdiğim oyunlardan.

Son düzenleme:
Call of Duty de oynadim evet cok guzel oyun. Bir de sims 2 vardi benim eski bilgisayarda ev mimarisi yapiyordum sirf bir de rome total war oneririm. Strateji oyunu super. Haritasına bakarsan etkilenirsin.

ooo hem de ne mitoloji. antik devirden kalma bir oyun. hem konu hem cevre hem de yapildigi devir itibari ile:) :) :)
ama intelde en kotu c2d istemesi ile, 128 bit ekran karti istemesi ile de ohazingen yapti. oyle yuksek sistem ihtiyaci istiyordu ki. ciktiktan 2 sene sonreasinda millet oynayabildi:) o pc ile acarsin ama kapatamazsin:)
Gta San bana bagimlilik yapti usta neden bilmiyorum ama oyle. Bir de Rome Total War inanilmaz guzel oyunlar.

Benim oğlan 14 yaşında arkadaşlarıyla online counter strike takılıyor. Çok çeşit oyunlar oynamasına rağmen bu ara favorisi counter strike. İ5 PC var bu artık beni kesmiyor ne zaman değiştireceksin diyor :)

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,071
Son üye
SERİN MUH

Yeni konular

Geri