İstanbul'da Ücretsİz Meslek Edİndİrme Kurslari

nuke55

Üye
İstanbul Ticaret Odası ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan bir protokol ile ücretsiz meslek edindirme kursları ve bu kursların sonucunda da kursiyerlere katıldığı kursa dair yeterlilik sertifikası verilecektir.
Kurslar ücretizdir ve İlkokul mezunu olan herkes katılabilir..

bir mesleği olmayan yeni bir meslek edinmek isteyen kişiler için kaçırılmayacak bir fırsat bence.

bir teknik öğretmen olarak bu fırsatı tanıdıklarınıza da iletin lütfen ..

kurslar meslek lisesi öğretmenleri tarafından bir öğretmenin 18 kişilik sayıyı bulması ve ilgili yerlere müracaatı ile başlamaktadır.

benimde açmayı düşündüğüm kurslar (talebe göre)
1- Endüstriyel Bakım onarım
2- Elektrik tesisatçılığı
3- Elektrik-Elektronik teknolojisi
4- Temel Elektrik-Eloktronik

kurslar okul saatlerinin dışında ki saatlerde kursiyerlere göre ayarlanabilir.Hafta içi akşam veya hafta sonu şeklinde...

Hafta sonu
Cumartesi günleri 8 saatlik eğitim yapılır. Yaklaşık 8 ay içersinde tamamlanır

Hafta içi akşam
Mesai saatleri sonrası hafta 12 veya 16 saatlik eğitim yapılır. Yaklaşık 4,5 ile 6 ay içersinde tamamlanır

Yoğun program
Hafta içi 3 akşam hafta sonu Cumartesi olmak üzere haftada 20 saatlik eğitim yapılır. Üç ay içersinde tamamlanır.

Üç seçenek için de öğrenci kabul edilmektedir. Bir grupta 18 kişi oluştuğunda eğitim başlayacaktır. eğitimlerin Eylül ayında başlıyacağı tahmin edilmektedir.

ilgilenen arkadaşlar [email protected] adresinden benimle iletişim kurabilirler.

Kartal Ş.Öğrt.H.Ağırman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Elektrik-Eloktronik Bölümü

Konularla ilgili elektronik dokuman varsa siteye koyarsaniz seviniriz

Arkadaşlar bu kurslar sadece İstanbul ilindeki tüm meslek liselerinde açılmakta ilgilenen arkadaşlar BEYOĞLU TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ'ne bilgi için başvurulabilirler.Tell: (212) 244 33 88 konuyla ilgili müdür yardımcısına danışabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri