İnvertere Termostad Kontrolü

sayın gezer77 zaten yoğun olduğunuzu tahmin ettim bu süre zaafında bende yetkili servislerle görüşerek konuya muafık oldum teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bunu bir termostatla yapmanız mümkün değil.bunu ancak cıkışı 0-10 veya 4-20 ma olan weidmüller,enda,delta gibi firmaların bu özellikleri kullanarak yapabilirsiniz.ürününüzü aldıktan sonra marka vede model ismi verirseniz yardımcı olurum.

SAYIN GEZER77;merak ettiğim bir husus var açıklarsanız sevinirim bizim genelde algıladığımız husus bir cihazı çalıştıran olgunun voltaj olduğudur akım ise o voltajın cihazın alabildiği şiddetin saniyede akışıdır pt100 lerde ifade edilen 4-20 ma nedir amper gerilimin isteğe göre akışıdır akım cihazı çalıştırmaz ben 3 gün önce bir pano dizayn ettim konu şu; 4-20 ma olan pt100 emko 7750 serisine 1.2 khz direnç bağlayıp çeşitli işlem ve bağlantılar yaparak komut vererek bacadaki aktuariteri oransal açıp kapayacak şimdi pt100 4-20 volt verse konuyu anlayacam :) tıpkı soft start gibi ancak burada bahsi geçen konu 4-20 ma buradan anlayacağımız nedir mesela bir ütüye 4 ohm uygularsak şukadar ısınır terimi yanlış ohm sadece direncin birimi ama siz bunu voltaj litaratürüne alırsanız benim için yeni bir terim oluyo dolayısı ile bizim mili amper pt100 de voltaj gerilim diye anlıyorum ben somut olarak açıklarmısınız kafamı kemiriyor 1 aydır.teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri