İlk Türk Yapımı Çaldıran Casus Uçağı

Sertifika istenmesi ne kadar komik !!!
Heronların sertifikası var mı acaba sormak lazım değerli ordumuz mensuplarına...

Biraz geç kalındı ama hiç yok geçten daha iyidir

Heron'un yerini Gözcü aldı Çaldıran yolda
İsrail'in, Heron operatörlerini çekmesinin ardından, istihbarat toplama görevi Türk yapımı insansız hava araçlarına verildi. Gözcü adı verilen İHA'lar şu an Güneydoğu'da görevde. Daha gelişmiş Çaldıran'lar ise yolda....
Bizim gözümüzde yolda bakalım...Milyon dolar verilipte 2010 yılında elimizde olması gereken helikopterler gibi sonu hüsran olmasın da.Temennimiz o

Kim blir hangi ş...... Lerin çıkarı varda engellemeye çalışıyorlar
zaten bugüne kadar hangi bilim adamımıza , ülkenin gelişimi için çabalıyan hangi teknik adamımıza sahip çıkabildikki...........?
Yine aynı senaryo,yine aynı oyun
bu durum nasıl değişir arkadaşlar,görüyoruz hergün şehit haberi
artık biri buna dur demeli.....
bu projeyi geliştirip türk insanının neler yapabileceğini herkeze gösteren tüm çalışanların eline emeğine sağlık.....

5 milyon tl ye malolmuş heronların 5 te 1 fiyatına tamamen türk malı.yazılım ve diğer malzemeler türkiyede üretilmiş ve tsk tarafından ilk siparişler verilmiş teslimatı 2011 yılında olcakmış vatana millete hayırlı olsun

Çok mutlu olmakla beraber içimde bir huzursuzluk var. İnşallah devrim otomobiline benzetmeye çalışmazlar bu uçakların akıbetlerini.
Not :Teyakkuzdayız, uyumuyoruz...

hayırlısı olur inşallah... kendi ayakarımız üzerinde durmamızı istemiyorlar... bunu engellemek eimizde... valla tebrik ettim... helal olsun...

arkadaşlar sene 1974 den beri ben bu filmi defalarca seyrettim...
üzgünüm ama çok heveslenmeyin...
gerekirse o dış güçler bu aletleri bedava verirler sırf teknoloji üretmeyelim diye...
zamanında fordun taunus kalıplarını otokoça bedava vererek ilk yerli seri üretim anadolun sonunu hazırlamışlardı...

gercekten guru duyulacak bir şey fakat bu engellemelere yagmen bunları başarmak cok cesaret verici bi olay helal olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri